Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kitagulhat még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitagulhat még?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm második fiúnak vagyok a probléma az hogy elég nagy van ő pedig szűk amit én élvezek de ha felénél kb jobban benyomom fáj neki amúgy viszont elvezi. Mit tegyek amúgy tök nedves szóval nem az a baj szeretném betolni az egészet de ha fáj neki az úgy nem jó mert szeretem. Az első barátjának azt mondta fel ekkor volt kb.

2021. máj. 18. 05:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Türelem és tágítás. Egyéb dolgot nem tudsz tenni
2021. máj. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem tágulni fog mert így azért figyelnem kell majd próbálom mindig kicsit jobban belenyomni napi két menet megvan általában csak csak haladok majd köszi a választ.
2021. máj. 18. 06:32
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem úgy van hogy idővel ő maga tágabb lesz ha több a szex. Neked kell az előjáték során kitágítanod mondjuk ujjazással annyira hogy ne fájjon neki utána. Minden alkalommal. És sok sok türelem.

Előfordulhat hogy egy idő után könnyebben el fog tudni lazulni és így könnyebben tágul, de az nem azt jelenti hogy ő maga általánosságban is tágabb lesz.

2021. máj. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pff az exemnek simán benyomtam tövig hát max ez az egy volt jó benne xd
2021. máj. 18. 06:51
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Mégis vele voltál. Nem kell szidni sem leszólni az exed, főleg nem összehasonlítani a jelenlegi barátnőddel.
2021. máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tény nem szoktam amúgy hasonlítani őket mert nincsen értelme csak sosem gondoltam hogy ilyen gondom is lesz mindig úgy gondoltam hogy a méret csak pozitív dolog lehet
2021. máj. 18. 07:10
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Húú miért mekkora a péniszed fiúka? 😋
2021. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
62%

Nos, csakhogy értelmes vàlaszt is kapj: a hüvely hossza kb nem vàltozik, nincs tàgítàs.


Gondolom neked sincs túl sok tapasztalatod e téren.

Faszmérickés dicsekvésnek meg harmatos a kérdésed 😆😅

2021. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt ilyen és én nem tudtam sehogy sem jobban tágulni..
2021. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem dicsekves és igen nem vagyok annyira tapasztalt sajnos, azért tettem fel a kérdést itt mert amúgy nem tudom kitől kérdezzem.
2021. máj. 18. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!