Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kitágulhattam ettől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kitágulhattam ettől?

Figyelt kérdés
Ha csak egy pénisz van bennem,attól nincs hüvelyi orgazmusom, ezért sok mindent kipróbáltunk, hogy hogyan lehet mégis. Végül az vált be, hogy a barátom pénisze mellé berakunk egy rezgő vibrátort is, így sikerül eljutnom a csúcsra. Alapból tágabb típusú vagyok, de mióta így csináljuk úgy érzem, hogy még inkább kitágultam. Korábban masztinál elég volt a vibrátor, most úgy érzem kell még mellé valami, mert nem tölt ki eléggé, barátom is érzi, hogy tágabb lettem. Nem mondanék le az orgazmusról, de valami megoldást szeretnék erre. Normális válaszokat, légyszíves. Továbbá, nem keresünk 3.felet, ilyet ne írjatok.

2020. jún. 17. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
punci-popsi nem játszik?
2020. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele a részletekbe,mert hirtelen nem is tudnék, mert utánanézést igényelne, de lehet edzeni a hüvely izmokat.

Ezáltal tudatosan is tudni fogod majd szorítani, illetve elengedni a hüvely izmokat.


Csak egy tipp, hogy nem árt ennek utána nézned. Úgy hallottam nem egy haszontalan dolog.

2020. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tágultál ki, csak a vibrátor plusz ingert okoz, ezért érzed kevésnek őt. Ez megoldható a behatolás, és csikló izgatás kombinálásával.
2020. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tágultál ki, eddig is ilyen "tág" voltál, csak megtanultad jobban elengedni a hüvelyizmaidat ezért "fér be" több minden. Kegel-gyakorlatok segítségével azt is megtanulhatod hogy szorítsd össze (és azt is hogy engedd el még jobban ha éppen arra van szükség).
2020. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy kitágultál volna. Az én barátnőm is néha nagyon tág tud lenni, de néha pedig nagyon szűk.

Próbáld ki az intim tornát, úgy hallottam, hogy nagyon hasznos.

2020. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem tágul ki, hanem eleve tág vagy...
2020. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kegel gyakorlat.
2020. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk néha betenni még egy 'kishavert' (mi így hívjuk), de nem okzott semmi ilyesmi problémát.
2020. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!