Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánybarátom azt mondta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybarátom azt mondta, hogy nagyon felizgatja a nőgyógyászati vizsgálat, különösen az ultrahangos vizsgálat rèsze... Ez azèrt érdekes, mert eddig minden barátnőm azt mondta nagyon utál nőgyógyászhoz járni ès kellemetlen. Akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 13:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%

"Ilyesmiről, hogy "szégyenérzet", "gátlás", hallottál-e?"


Orvosi szempontból biztos, nem. Sőt b'zinak sem érzem magam urológiai vizsgálat során.

2021. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

21

"Orvosi szempontból biztos, nem."


Itt a lényeg: Nem az orvosról van szó, hanem a páciensről, aki nem biztos, ogy szívesen teszi szét a lábát, vagy - ha már említetted - pucsít be egy vad idegennek.

Ezt kellene már elfogadni, hogy ezért nem mennek el sokan.

2021. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%
szerintem orvoshoz senki nem jár szívesen, ez nem egy hobbi, amit szeretni kell. viszont az a 3 perc bőven megéri a kellemetlenséget, hogy cserébe tudom, hogy minden rendben van, egészséges vagyok. továbbra is az igénytelenség és a butaság magas fokának tartom, aki emiatt sz*rik az egészre, és még rossz példát is mutat a gyerekeinek. de én baromira tojok más életére, engem nem érdekel, hogy te nem mész, csak ezt a primitív vonalat ne terjeszd már
2021. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
65%

#22 jah, csak aztán ha gebasz van, akkor meg várják a csodát és nekünk adófizetőknek 5-8-szor annyiba kerül a fölösleges kezelése, mint ha nem pipiskedett volna. Ráadásul az is orvosi szempont ha páciens vagy.

Kiegészítés: ha egy felnőtt ember olyan szinten gátlásos, hogy egy orvosi vizsgálat során pironkodik, akkor egy pszichológust is fel kéne keresnie minél hamarabb. Ott nem lehet kifogás, ott max a kabátot kell (lehet) levenni.

2021. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

23,24

Látom, nem jött át a lényeg.

Semmi bajom egy ct vagy mri vagy hasonlóval. De kikérem magamnak, hogy ilyen középkori módszerekkel vizsgáljanak bármit is.

Az emberi méltóságnak is vannak határai. Én mondjuk nem gátlásos vagyok, nekem egyszerűen ennyi nem fér bele.

2021. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberi méltóságnak is vannak határai. Én mondjuk nem gátlásos vagyok, nekem egyszerűen ennyi nem fér bele."


Jah, mi meg fizessük a cehhet.

2021. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

26

Megnyugodhatsz; kb. 20-22 éve egy filléredbe sem kerültem, mert nem jártam eü intézményben.

2021. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
85%
#27 annál többe fogsz kerülni amikor könnyes szemmel várod majd a csodát, miután diagnosztizáltak olyan betegségeket amik szűréssel kezelhető lefolyásúak lettek volna.
2021. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

28

Az lehet, de addig nyugodtan élek és nem teszem ki magamat semmi kellemetlenségnek.

Nem iszom, nem dohányzom, igyekszem úgy élni, hogy ne legyen rizikófaktor.

2021. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
71%
szerintem engedjük el... aki ennyire korlátolt, annak hiába beszélsz. még te vagy a hülye, amiért eljársz orvosi kontrollra :D sírok milyen emberek vannak
2021. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!