Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek erre hogy reagálna...

Szerintetek erre hogy reagálna az orvos?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászomtól szeretnék kérni beutalót hormonvizsgálatra, illetve cukorvizsgálatra. Ő ezt nem mondta, hogy kellene, azonban PCOS-em van, amit igaz műtéti úton kezeltek ugyan egy nőgyógyászati műtétem során, de ez így ennyivel le is lett tudva, nem foglalkoztunk vele tovább, semmi hormontabletta, semmi.

Azonban ahogy a szakirodalmakat olvasom, ezt a betegséget hormonproblémák, valamint vércukor-, inzulinproblémák is okozhatják.

Tudom, hogy nem szeretik az orvosok, ha így "megmondjuk nekik, hogy mit csináljanak", de mit gondoltok, "megharagudna", ha megkérném, hogy adjon beutalót egy ilyen vizsgálatra? Vagy inkább higgyem el, hogy nincs semmi probléma? Eléggé parázom, hiszen csak ez az egy petefészkem van, a későbbiekben azonban szeretnék babát majd.



2021. ápr. 22. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Komoly azon aggódsz, hogy az orvos megbántódik és haragudni fog? Hadd haragudjon, ha közben kiadja a beutalót. De egyébként ha úgy vezeted fel, hogy aggódsz és szeretnél 10000% tutibiztosra menni (amit amúgy támogatok, a helyedben én is szeretném ezt is kivizsgáltatni), akkor csak nem fog megharagudni már.


Amúgy ha esetleg nagyon parázol emiatt, magánban nem olyan vészesen drága, és akkor beutaló sem kell.

2021. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megharagudni szerintem, természetes hogy ha aggódsz valami miatt azt ki szeretnéd vizsgáltatni
2021. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben kicsit tuloznek a tuneteim el h kapjak beutalót jofejsegbol nem biztos h kapsz
2021. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene túloznia? A PCOS együtt jár más endokrinológiai problémákkal. Az orvosnak magától kellett volna tovább küldenie
2021. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!