Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánybarátom azt mondta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybarátom azt mondta, hogy nagyon felizgatja a nőgyógyászati vizsgálat, különösen az ultrahangos vizsgálat rèsze... Ez azèrt érdekes, mert eddig minden barátnőm azt mondta nagyon utál nőgyógyászhoz járni ès kellemetlen. Akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 13:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül hazudik. Van fetisiszta nő, akit izgat az orvosi vizsgálat. Nekem is van ilyen páciensem. 49f
2021. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
13%

Hát, nem tudom, engem nagyon felháborít, hogy a nők ilyen megalázó tortúrának vannak kitéve... Én be sem tenném a lábamat, és nem azért, mert prűd vagyok, hanem mert nem viselném el az intimszférám ilyen megsértését.

Örülök, mert a párom egyáltalán nem jár.

2021. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%
Semmi megalázó dolog nincs benne. Nem kellemes, de az egészség érdekében muszáj. Mint bármilyen másik orvosi vizsgálat. Nem hobbiból jár az ember. Barátnődnek sem ártana, és neked sem az éves urológia vizit
2021. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
11%

13

Köszönöm, de sajnos nem tudok másként gondolni rá, csak mint megalázó procedúrára. A legintimebb részünket kell nem csak megmutatni, de egyenesen kirakatba tenni. És akkor a manuális, kacsás és egyéb dolgokról nem is beszéltem... Párom 15 éve nem volt, és semmi baja.

Én sem tervezem. Még ha az eszemmel esetleg el is fogadom, hogy hasznos lehet.

2021. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
47%

"Semmi megalázó dolog nincs benne."

Nem is a vizsgálatot végző orvos szemszögéből gondoltam...

2021. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
73%
Istenem... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Ennyi idiótát.... Nem a kanos 70 éves Béla bácsi létezik csak. De nekem aztán teljesen mindegy, hogy valaki annyira igénytelen, hogy a saját egészsége érdekében nem képes cselekedni. Remélem az is megalázó, amikor a begyulladt fogaddal orvoshoz mész...
2021. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
13%

16

Azért egy fogorvos és nőgyógyász/urológus marhára nem ugyan az a kategória.

2021. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%
rendben, nekem teljesen mindegy, hogy te hova mész, és hova nem
2021. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

"Azért egy fogorvos és nőgyógyász/urológus marhára nem ugyan az a kategória."


Mi a különbség? Már azon túl, hogy a fogász drágább.

2021. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
14%

19

Háát... azért szétrakni a lábadat egy vadidegennek meztelen alsótesttel, vagy felöltözve lenni, miközben a fogadat kezeli valaki szerintem mahára nem ugyan az...

Ilyesmiről, hogy "szégyenérzet", "gátlás", hallottál-e?

2021. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!