Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarok előtte maszturbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok előtte maszturbálni? (!)

Figyelt kérdés
A páromnak az a mániája, hogy masztrulbáljak előtte. Én ezt nem akarom, mert ezt valahogy magánügyemnek gondolom, amikor egymagam vagyok magammal, és ott másnak helye nincs. Hogy mondjam: intimitás kizárólag önmagammal. Ő meg előveszi a farkát és kiveri előttem ha akarom ha nem, és azt akarja hogy közben én is elégítsem ki magam, meg majd közben mondja hogy mikor mimhez érjek hozzá hogyan. Kb utasitás. Nekem ez nem megy, tudom vannak akiknek ez belefér, de nekem fentebbi okok miatt nem és nem is akarom. Férfiaknál gyakori hogy a nőt arra kérik elégitse ki magát előttük?
2021. máj. 12. 20:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%
Én sem vagyok egy konyhatündér de azért már az fura hogy a párom hagyom dolgozni miközben élvezkedek.. És tényleg ha lesz gyerek majd előtte is csak úgy előkapja?
2021. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Párod helyében kidobnálak. Ilyen fásszárú nő mint te, nem kellene. A szex neked oké meg a testi dolgok, de a maszti már nem fér bele mi. Úristen. Ilyen gondolkodású nőktől mentsen meg a sors. Képzelem zsepivel fogod meg a farkát is. Kérlek párod miatt, ha igazán szereted, szakítsál vele, mert baromira nem passzoltok és ha összeházasodtok szép kis válás lesz belőle majd. Előzd meg a bajt.
2021. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
23-as semmi gond nincs a gondolkodásommal. Egyszerűen ezt nem akarom. És a másik ennek ellenére erőlteti. Akkor szerinted kinek a gondolkodásával van baj? Ki beszélt házasságról és gyerekről hogy ezek tervben vannak? Mert én nem.
2021. máj. 12. 20:56
 24/34 A kérdező kommentje:
23-as amúgy pont hogy a te felfogásoddal van baj. Ha a párod azt mondja vágd le a labujjad azt pl megteszed? Sarkítottam de muszáj volt, mert olyan butaságokat írtál hogy muszáj volt. A szabad akaratot sem ismerheted és a kölcsönösséget sem.
2021. máj. 12. 20:59
 25/34 anonim ***** válasza:
Na a 23-as nagyon megmondta. Én pont hogy másképp képzelem el a kérdezőt.
2021. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
23# vagyok. Látod erről beszélek. Ha annyira a szabad akarat elvén vagy (itt megsúgom neked a szabad akarat egy illúzió), meg ennyire határozott és mindent jobban tudsz, akkor mi a francnak kérdezed meg, ha nem tetszik a válasz amit kapsz és mindent megmagyarázol. Ha itt elmondja mindenki mi a szitu, akkor az alapján fogsz dönteni? Vagy ha nem, akkor semmi értelme a kérdésnek, mert a párod te párod fog maradni, te meg te. Hiába csinálsz itt felmérést. Felőlem úgy éltek ahogy akarsz, csak ne csodálkozzál, ha rád un.
2021. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
27-es, ne haragudj de én erre a szösszenetre nem fogok neked érdemi választ adni, mert a lényeget nagyon nem érted.
2021. máj. 12. 21:07
 28/34 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ostobenkót páros lábbal kéne kirúgni!
2021. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Sajnos te ilyet fogtál ki. Részvétem
2021. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Érdekes, ez nálunk fordítva van. Nejem akarja állandóan, hogy verjem ki előtte. De nekem az nem esik jól. Pont úgy vagyok vele mint a kérdező.
2021. máj. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!