Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarok előtte maszturbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok előtte maszturbálni? (!)

Figyelt kérdés
A páromnak az a mániája, hogy masztrulbáljak előtte. Én ezt nem akarom, mert ezt valahogy magánügyemnek gondolom, amikor egymagam vagyok magammal, és ott másnak helye nincs. Hogy mondjam: intimitás kizárólag önmagammal. Ő meg előveszi a farkát és kiveri előttem ha akarom ha nem, és azt akarja hogy közben én is elégítsem ki magam, meg majd közben mondja hogy mikor mimhez érjek hozzá hogyan. Kb utasitás. Nekem ez nem megy, tudom vannak akiknek ez belefér, de nekem fentebbi okok miatt nem és nem is akarom. Férfiaknál gyakori hogy a nőt arra kérik elégitse ki magát előttük?
2021. máj. 12. 20:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

8-as egy kicsit öntelt,viszont neked maximálisan igazad van,amit nem akar az egyik fél, azt nem szabad erőltetni.

F

2021. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Te nem igényled de a párod igen! Téged zavar ha nem az és nem úgy van ahogy te akarod, őt miért ne zavarná ha nem úgy van ahogy ő akarja? De látom már nincs nagy kötődés köztetek ha nem bánod azt sem ha dobni fog téged vagy már te is azon gondolkozol hogy dobni fogod őt. Tényleg ennyit ér ma egy kapcsolat?
2021. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
89%
Megmondom őszintén engem is izgat ez pasi ként de sosem gyakorolnék nyomást a páromra hogy kötelezően ezt vagy azt csinálja, és ami érthetetlen számomra ha egy nő ott lenne mellettem inkább adnám az ő kezébe mmint a magaméba.
2021. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Pontosan! Én is úgy vagyok ha ott a másik ember, akkor mit maszturbáljunk egymás előtt, ha minden adva van egy szeretkezéshez?
2021. máj. 12. 20:28
 15/34 A kérdező kommentje:
13-as! A szex az kölcsönös, és ha kényszer vagy erőltetés miatt jön létre bármi is ezen a téren, az finoman szólva sem kölcsönös!
2021. máj. 12. 20:30
 16/34 anonim ***** válasza:
60%
Osztom a #9-es álláspontját, nem fog sokáig tartani a kapcsolatotok két okból. Egyrészt mert nem tudsz előtte teljesen megnyílni szexuálisan, a másik hogy a pasid olyan dolgokat csinál, erőltet amit meg te nem akarsz. Nem passzoltok össze szexuálisan, még most váljanak szét az útjaitok mielőtt közös gyereket vállalnátok, mert csak vele fogtok kitolni ha egy sz.r házasságba születik.
2021. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Újra! Számomra a maszturbáció az kizárólag önmagam előtt! Ez nem az hogy nem nyílsz meg, hanem ennyi saját intimitásod hagy maradjon már!
2021. máj. 12. 20:34
 18/34 anonim ***** válasza:
72%
Ne tedd! Bármi okból kifolyólag ne tegyél semmi olyat amihez nincs kedved!
2021. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Én azért nem mondanám hogy véget kell vetni a kapcsolatnak de talán próbálj meg vele beszélni erről, akár szakember jelenlétében is bár nem gondolnám hogy elmenne egy pszichológushoz... Sokáig én is kételkedtem abban hogy tudnak-e segíteni de ugyan az akkori kapcsolatom nem sikerült megmenteni viszont amikor a lány sok huzavona után elhagyott annyira nem zuhantam magamba.
2021. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Én annyiszor elmondtam neki hogy ezt nem szeretném, és mindig felhozza, erőlteti. Meg előkapja csak úgy előttem és kiveri magának úgy hogy közben én pl mosogatok. Szóval igen besokalltam.
2021. máj. 12. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!