Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarok előtte maszturbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok előtte maszturbálni? (!)

Figyelt kérdés
A páromnak az a mániája, hogy masztrulbáljak előtte. Én ezt nem akarom, mert ezt valahogy magánügyemnek gondolom, amikor egymagam vagyok magammal, és ott másnak helye nincs. Hogy mondjam: intimitás kizárólag önmagammal. Ő meg előveszi a farkát és kiveri előttem ha akarom ha nem, és azt akarja hogy közben én is elégítsem ki magam, meg majd közben mondja hogy mikor mimhez érjek hozzá hogyan. Kb utasitás. Nekem ez nem megy, tudom vannak akiknek ez belefér, de nekem fentebbi okok miatt nem és nem is akarom. Férfiaknál gyakori hogy a nőt arra kérik elégitse ki magát előttük?
2021. máj. 12. 20:08
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Egyes köszi az értelmes válaszod!
2021. máj. 12. 20:11
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Ne tégy olyat, amit nem akarsz
2021. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem is akarom nem is fogom, és ezt meg is mondtam neki! Mégis felhozza. Rátör a vágy, előkapja magának, kiveri, és hogy én is csináljam közben magamnak.
2021. máj. 12. 20:13
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Eszembe nem jutott volna még ilyet kérni a barátnőmtől.
2021. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy tőlem rajta kívül senki nem kért ilyet.
2021. máj. 12. 20:15
 6/34 A kérdező kommentje:
Légyszives privátot ne írjatok! Köszönöm!
2021. máj. 12. 20:16
 7/34 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem akarsz, hát ne csináld. Viszont, utólag ne panaszkodj, hogy esetleg kidob.
2021. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
64%
Ennek a kapcsolatnak nincs hosszú jövője! Nem azért mert nem akarsz előtte masztizni, hanem azért mert eltérő a szexuális igényetek, gátlásaid vannak a párod előtt vagyis nem nyílsz meg előtte teljesen nem adod oda magad neki teljesen nem tudod el engedni magad vele, egy kapcsolatban főleg szexben olyan nincs, hogy csak ezt és csak azt, főleg egyedül igen de előtte nem! Nincs ezzel semmi baj, veled sem a pasival sem, de ez hosszú távon így nem fog működni! Gondolom ha anál szexet kérne tőled attól végképp ki akadnál ha még csak masztizni sem mersz előtte
2021. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Ha emiatt "dob" ki akkor dobjon is ki! Amúgy szerintem én fogom őt, mert erőltetni akar olyat amit nem akarok!
2021. máj. 12. 20:22
 10/34 A kérdező kommentje:
9-es leírtam hogy számomra a maszturbáció mit jelent. Nem igénylem hogy bárki más is jelen legyen rajtam kívül. Ennyi.
2021. máj. 12. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!