Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adjám egy nálam jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjám egy nálam jóval idősebb férfi tudtára, hogy próbálkozhatna, de mégse én tegyem az első lépést?

Figyelt kérdés

Hogyan adjam a tudtára, hogy vevő lennék erre-arra, de mégis ő kezdjen el közeledni? Nem tudom hogyan kéne közeledni, meg szeretem ha a pasi hajt értem egy kicsit.:D Tudom, hogy ez a 21. század, de kellemetlenül érzem magam kezdeményező nőként.

20 éves vagyok, a férfi idén augusztusban töli a 43-at. Pincérnőként dolgozom és hozzánk szokott jönni kajáért, mióta kinyitottunk, teraszozni ebédszünetben. Elvileg szingli, ahogy hallottam.

Mindig viccelődik velem, néha kicsit flörtölősen. Hogyan legyen több? Nekem tetszik.


2021. máj. 12. 00:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

A mosoly, nevetés erősen bátorító viselkedés, és ugyanúgy a beszélgetés. Ha nincsenek nagyon sokan a teraszon, álj meg egy percre az asztalánál, kérdezz valamit tőle, és főleg, mondj neki hasonlóan kedves dolgokat, mint ő.

Tudom, mit beszélek, 3 éve vagyok együtt egy nővel, hasonlóan nagy a korkülönbség. Az elején szívfájdítóan kevéssé hittem a sikerben , de egy alkalommal beszélgettünk, és valami olyat mondtam, hogy van az a korkülönbség, ami már túlzás. Csak annyit mondott, hogy szerinte nincs, de én azt hallottam, hogy "gyere, én is szeretném".

2021. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

" Egyszer megkérdezte, hogy tudok-e főzni, mert kíváncsi milyen feleség leszek "

Amikor ezt vagy ilyet kérdez akkor már adva van hogy válaszolj rá.

Például mondhatod neki hogy otthon még sokall finomabbat is szoktál főzni és szivesen megkinálod vele.

AZtán a többi már jön magától, ha jön.

2021. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12


Én mondjuk arra a kérdésre, hogy tudok-e főzni, mert kívancsi milyen feleség leszek, azt mondanám, hogy én olyan férfit keresek, aki főz rám, visszakérdeznék, hogy ő tudna-e főzni egy nőnek. Ha azt mondja, hogy ő nem tud, akkor azt mondanám, hogy akkor első randinak egy étterem is megteszi, aztán majd beletanul a főzésbe. Ilyen incselkedős kis beszélgetéssel kell kezdeni. Nem komolykodni.

2021. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Amit a 7-es írt az valóban jó. Feldobod neki a labdát.. Ha megkérdezi h mikor van szabadnapod akk nyert ügyed van, de ha csak mosolyog egyet akk a bókokat csak azért mondja h jobban odafigyelj a rendelésére stb...

Sztem nincs azzal semmi gond ha az idősebb férfiakat kedveled jobban. Én is ugyan ez vagyok!

Sok sikert🤞

2021. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Reagálj a flörtjeire, mosolyogj nagyon mikor meglátod, kérdezd meg, hogy ízlett-e az ebéd, teremts alkalmat, hogy beszélgetni tudjatok kicsit, dícsérd meg az ingét, érj hozzá párszor, semmi komoly, csak finoman a vállához, kezéhez, vigyél neki egy grátisz kávét, üdítőt vagy sütit valamelyik ebéd végén, legyen mire (vissza)hívnia.
2021. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Itt sokan leírták.

Ne hallgass az irigyekre, nincs ezzel semmi baj.

Én a helyedben egy ilyen incselkedés, beszólogatás után visszaszólnék, hogy meg is hívsz vagy csak a szád jár?...

2021. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
23 voltam amikor összejöttem egy 49 éves pasival. Soha nem a korkülönbség volt közöttünk a gond. Sőt...
2021. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%
Legyél full passziv, balta arcú, ne reagálj semmilyen flörtjére, kerüld jó messzire, igy biztosan abbahagyja majd és nem kell azon aggódnod h a kisujjad megkellene mozditani ha akarsz vmit. A veszteség biztosan kibirhatóan kellemesebb mint tenni vmit.
2021. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%

6 Irigy? Mire? Egy 43 éves kiéhezett manuszra :DD

De nagyon

2021. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 kovpet ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy mikor végzel aznap :)
2021. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!