Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adjám egy nálam jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjám egy nálam jóval idősebb férfi tudtára, hogy próbálkozhatna, de mégse én tegyem az első lépést?

Figyelt kérdés

Hogyan adjam a tudtára, hogy vevő lennék erre-arra, de mégis ő kezdjen el közeledni? Nem tudom hogyan kéne közeledni, meg szeretem ha a pasi hajt értem egy kicsit.:D Tudom, hogy ez a 21. század, de kellemetlenül érzem magam kezdeményező nőként.

20 éves vagyok, a férfi idén augusztusban töli a 43-at. Pincérnőként dolgozom és hozzánk szokott jönni kajáért, mióta kinyitottunk, teraszozni ebédszünetben. Elvileg szingli, ahogy hallottam.

Mindig viccelődik velem, néha kicsit flörtölősen. Hogyan legyen több? Nekem tetszik.


2021. máj. 12. 00:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Komoly mondom, ha összeáll veled baj van a fejével. 43 éves, jó reggelt. ...apád lehetne
2021. máj. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát pedig szokott utalásokat tenni..kmm

Egyszer megkérdezte, hogy tudok-e főzni, mert kíváncsi milyen feleség leszek :D

Meg mondja, hogy azért ül az étterem egy bizonyos részére, mert ott én szolgálok ki. " Ide ülök, mert jó érzés ha ilyen helyes pincérnőm van"-vagy valami hasonlót

meg mondom folyton jófejkedik

2021. máj. 12. 00:50
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Beteg. Ennyi. Ha egy 43 éves egy ilyen fiatal lányra repülne, nincs szerencséje a korabeli nőknél. Ennyi erről és az érzelmi és értelmi szintjéről.
2021. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Az én esetemben más volt a szitu, mert nálunk épp a srác volt a fiatalabb, de én egy találkára szoknyába mentem bugyi nélkül, attól fogva, hogy észrevette másfél órán belül az ágyamban volt. ;)
2021. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De várjál már. Nem is tetszhet neki fiatalabb? jesszus, az még nem azt jelenti, hogy nincs szerencséje a korabelieknél.

Nem hinném, hogy egy huszonéves lenne a pótlék nő, főleg ha tetszem is neki, szórakozni meg miért ne lehetne?

2021. máj. 12. 00:56
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Ne hallgass az irígyekre.

Nem vagy beteg.

Amikor elkezd incselkedni,flörtölni.te azonnal,ugyanúgy vedd a lapot és vidd bele a játékba. Szimplán mutasd ki hogy vevő vagy a humorára közeledésére.

2021. máj. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

#6-nak igaza van. Ebben semmi rossz nincs.

Az, hogy ő negyvenes és vrled ismerkedik, nem jelenti, hogy neki ne lehetne sikere a negyvenes nőknél. Te tetszel neki, kortól függetlenül. Ha 36 lennél, akkor is tetszenél neki.

Mellesleg egy 43 éves férfi saját korosztályába tartozó nők jó eséllyel már férjezettek, családjuk, gyerekük van. Tehát miért korlátozná be magát pár szingli negyvenes nőre, amikor vannak fiatalabbak is.


A lényeg, hogy nyugodtan kezdeményezhetsz vagy amikor ő kezdeményez, vedd a lapot és szólj vissza valami vicceset. Például hogy tetszik neked, hogy ilyen kitartó és hűséges típus, hogy mindig visszajár hozzád, de hogy te nem fogsz rá főzni EGYELŐRE, inkább kipróbálnál a szabadnapodon valami más éttermet. Erre ő megkérdezi mikor van a szabadnapod. Elhív randira és te igent mondasz. Ennyikeh! Sok boldogságot.

2021. máj. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

#7

Hát nem tudom, én abban nem lennék biztos, hogy a csávó feleségül is akarja venni a kérdezőt. :D

2021. máj. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#8

7-es vagyok


És ha nem akarja feleségül venni? Valószínűleg a kérdező se akar feleségül menni hozzá, csak meg akar ismerkedni vele, randizni, aztán járni esetleg, majd szexelni.

Miért kellene feleségül venni bárkit is? Honnan jött ez az ötlet? Egyelőre ismerkedni szeretne a kérdező, de még az se jött össze.

2021. máj. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk őszintén?
2021. máj. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!