Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Probléma ez, vagy szimplán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ez, vagy szimplán ízlés kérdése?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy kolléganőm, aki sokkal idősebb volt nálam. Legalább húsz évvel. Sokat flörtöltünk. Egy áruházban dolgoztunk, én akkor 25 éves voltam. Sokszor egymáshoz simultunk, egymás combját simogattuk és sok erotikus megjegyzést tettünk. Végül akkor nem történt köztünk semmi, mert eljöttem arról a helyről.

Most harminc vagyok, de még mindig nagyon tetszenek az idősebb akár 50 körüli nők. Normális dolog ez úgy általában? Csak én gondoltam néha azt hogy normálisabb lenne a fiatal lányokra bukni, és egyébként nincs ebben semmi extra?



2021. máj. 8. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2021. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít normálisnak. Az biztos, hogy mások is vannak így, meg az is, hogy azért nem a többség. Szerintem picit fura.
2021. máj. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!