Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés vagy dolog ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés vagy dolog ez a nudizás?F24

Figyelt kérdés
Most csak így tudtam megfogalmazni de remélem így is lehet érteni.Néha néha elszoktam gondolkodni dolgokon és most ez pattant ki a fejemből.Régebben olvasgattam már történeteket,hogy konkrét családok élik mindennapi életüket meztelenül otthon és,hogy sok ember nudi strandra jár.Ebbe a meztelenkedés dologba valami izgató van esetleg amiért csinálják az emberek vagy csak ez egyfajta életmód vagy hogy is fogalmazzak.Ahogy ezt írom közbe eszembe jutott,hogy akik nudizni akarnak alkalmanként vagy így akarnak élni azok,hogy kezdik el a dolgot?Esetleg tapasztalatok a témában?

2021. máj. 10. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Leskelődők? Teszek rájuk nagy ívben. A fürdőruhás strandra se bekötött szemmel mennek a pasik, pedig egy bikinis nőn is van mit nézni. Amíg tud valaki viselkedni, és nem zavaróan bámul, addig felőlem oda néz ahova akar és azt gondol, amit akar.
2021. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyszer kipróbálnám ezt a nudi dolgot de elsőnek csak 1 nő társaságába mivel a férfiakba nem bízok már.
2021. máj. 12. 17:07
 13/15 A kérdező kommentje:
Csak az a kérdés,hogy itt pest környékén vannak e ilyenek.
2021. máj. 12. 17:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kellemes laza és egészséges, én nyáron ki megyek erdő mezös részre bringázni, viszek egy háti táskát majd a le vetett ruhát bele pakolok van egy adott helyen eldugom ott hagyom majd vissza megyek érte vissza öltözöm, azért is hagyom ott táska se zavarjon így kellemesen meztelen biciklizem max a telefonom viszem magammal, max az okoz némi kényelmetlenséget.
2021. aug. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A szabadság érzése a legjobb a meztelenkedésben.

És annak, hogy az emberek meztelenek egymás előtt, természetesnek kéne lennie.

Mindenkinek ugyan az van ott, ha a saját nemedet nézed. És az ágyon kívül, nem kéne szexualitással össze kötni a meztelenséget.

2022. dec. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!