Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés vagy dolog ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés vagy dolog ez a nudizás?F24

Figyelt kérdés
Most csak így tudtam megfogalmazni de remélem így is lehet érteni.Néha néha elszoktam gondolkodni dolgokon és most ez pattant ki a fejemből.Régebben olvasgattam már történeteket,hogy konkrét családok élik mindennapi életüket meztelenül otthon és,hogy sok ember nudi strandra jár.Ebbe a meztelenkedés dologba valami izgató van esetleg amiért csinálják az emberek vagy csak ez egyfajta életmód vagy hogy is fogalmazzak.Ahogy ezt írom közbe eszembe jutott,hogy akik nudizni akarnak alkalmanként vagy így akarnak élni azok,hogy kezdik el a dolgot?Esetleg tapasztalatok a témában?

2021. máj. 10. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó erzes és szabadság is
2021. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam nudista strandra járni, mindenféle szexuális szándék nélkül.Egyszerűen sokkal kellemesebb,természetesebb érzés fürdőruha nélkül úszkálni,illetve nem okoz kellemetlenséget,hogy hidegen tapad rád egy anyag,miután kijöttél a vízből.
2021. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2

Mitől érzed azt,hogy természetes a dolog?

2021. máj. 10. 20:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A levegő és a víz jár körül, nem egy nedves tapadós műszálas textil.
2021. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most mondanám,hogy a fürdőbe és a zuhany alatt is meztelen az ember de gondolom igen nagy különbség vagy egy tó és egy kád víz között.
2021. máj. 10. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más érzés kint a szabadban ruha nélkül. Sokkal-sokkal jobb. Csak arra ügyelj, hogy hivatalos nudista strandra menj, mert a vadnudi eléggé húspiac jellegű. Leskelődőkkel és homárokkal van tele. Sajnos itthon sokan úgy gondolják, hogy nudista strand = free sex.
2021. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"hogy kezdik el a dolgot?"


Kimégy a strandra, levetkőzöl és elvagy.

2021. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6

Sajnos sokszor ilyen is van.Érdekes dolog lehet ez a nudi.

2021. máj. 10. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy különbség van egy kád víz és egy tó között. A természetes vizekben - ahogy a #2 válaszoló írta - természetesen fürdőzni és utána a pázsiton, mezőn heverészni a napsütésben egészen más érzet, mint az otthoni nudizás. Persze én magam is szoktam itthon ruhátlanul mászkálni vagy éppenséggel kiülni a napsütötte erkélyemre, ahová szerencsére sehonnan nem lehet rálátni, de azért legjobban mégis a szabadban élvezem a naturista létezést.

(Leskelődők pedig mindenütt akadnak, még egy hétköznapi uszoda zuhanyzójában is, ez mindig benne van a pakliban...)

2021. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jo kerdes ...

De pasz mert meg soha nem strandoltam furdoruhaban 😂 igazabol nincs is.

2021. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!