Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem ennyire szarul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ennyire szarul magam a történtek után?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik barátnőmnél akivel már több éve barátok vagyunk (kb 8 éve) bográcsoztunk. Igazábol csak mi baráti társaság. Egyik nemrégiben megismert lány ismerősünk is jött a barátjával. Nos a lényeg az: ittunk,buliztunk, kajáltunk. Az én régebb óta ismert lány ismim meg a másik (nevezzük őket Anna és Fanninak) csokolozgattak egymassal. De ugy full randon a semmibol. Megkell hagyni engem azert elegge beinditott ez (este volt mar kb 4en voltunk kint osszesen a 2 csaj en meg az egyik csajszi testvere aki cigizett maganak a tuz mellett). Utana kijott Fanni baratja majd bementek (teszem hozza mar bennem is kello mennyisegu pia volt) a hazba. Utana Anna megkert hogy kiserjem el ot a wc-re mert hanyingere van de mar menni nem birt rendesen. Elkisertem ot (fontos hogy pialas kozbe tancolgattunk is en Annaval Fanni meg a baratjaval es Anna 1-2x ramkevert, de Annanak ferje van aki bent aludt a hazban mert mar kiutotte ot teljesen a pia, megszokott dolog nem birja szegeny az alkoholt) a wc-re ahol kb tamasztotta mar a falat de ugy hogy bevolt pucsitva, szuk cicanadrag volt rajta amiben lehetett latni a segget en meg mar amugy is bevoltam "gerjedve" ezert csapatam a fenekere es belemarkoltam amire o csak felnyogott. Utana kopogott az ajton Fanni hogy be kell mennie mert lehanyta a ruhajat es le akarja venni. En ki jottem aztan par percre ra muszaj megindulnom haza a kijarasi tilalomnak hala -.-. Meg aznap ejszaka azt almodtam hogy egy hatalmasat szexeltunk Annaval de mikor reggel felkelltem es eszembe jutottak a dolgok kegyetlen rossz erzes fogott el.

A legjobb baratnomre total bevoltam gerjedve racsaptam a seggere es belemarkoltam mikozbe o csak a segotsegemet kerte h kiserjem el hanyni. Van neki ferje szereti is ot es nem csalna meg de nem is ertettem hogy miert smaroltak Fannival mikor valomassuk szerint nem biszexek.


Bocsanat elegge zavarosan irtam le a sztorit probaltam lenyegre toroen irni. En 22/F vagyok Fanni 19/L Anna pedig 23/L.



2021. máj. 9. 22:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Azért érzed rosszul magad, mert rosszat tettél.

1. Piás csajt nem fogdosunk

2. Piás FÉRJEZETT csajt nem fogdosunk

3. Piás csajt aki bízik bennünk, nem fogdosunk.


Sok làny, én is, azért csak baráti társasâgban mer inni, mert ott nem fogjàk molesztálni, megerőszakolni, kirabolni, megölni stb. Te ezt a bizalmat elárultad.


Az álom pont nem baj.

2021. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Hát haver ez tényleg nagyon zavaros, hogy most ki-kinek-kije. Te tudod miért érzel lelkifurit.

Mindenesetre, ha tetszik a csaj ÉS te is a csajnak, nem haverod a fickója akkor legközelebb akkor mozdulj rá amikor nem vagytok tajrészegek, ha meg ez nem áll fent akkor ne molesztáld legközlebb amikor ki van ütve a tintától, ennyike.

2021. máj. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor kérj tőle bocsánatot és ahogy írtad a körülményeket okold. De az se kizárt, hogy nem is emlékszik rá. Ha tudod, akkor beszéld meg a lánnyal, remélem nem haragszik rád.
2021. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hat hazassaguk sok fajdalom erte mar oket. A ferj is lepett mar felre es a csaj is de ez meg az elejeben volt azota elvannak mint a befott. Amugy megbeszeltuk a dolgokat bocsanatot kertem de csak annyit felelt hogy nem emlekszik ra es nem baj hogy en csinaltam azert nem haragszik szoval fasza minden xd tul paraztam mert tenyleg szeretem baratkent fontos szamomra aztan egy ilyen hulyeseg miatt elvesziteni nem akartam de nem is fogom szerencsemre
2021. máj. 10. 19:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Majd józanul megdugod. Ezt addig rá lehet fogni a piára.
2021. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!