Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem ennyire szarul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ennyire szarul magam a történtek után?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik barátnőmnél akivel már több éve barátok vagyunk (kb 8 éve) bográcsoztunk. Igazábol csak mi baráti társaság. Egyik nemrégiben megismert lány ismerősünk is jött a barátjával. Nos a lényeg az: ittunk,buliztunk, kajáltunk. Az én régebb óta ismert lány ismim meg a másik (nevezzük őket Anna és Fanninak) csokolozgattak egymassal. De ugy full randon a semmibol. Megkell hagyni engem azert elegge beinditott ez (este volt mar kb 4en voltunk kint osszesen a 2 csaj en meg az egyik csajszi testvere aki cigizett maganak a tuz mellett). Utana kijott Fanni baratja majd bementek (teszem hozza mar bennem is kello mennyisegu pia volt) a hazba. Utana Anna megkert hogy kiserjem el ot a wc-re mert hanyingere van de mar menni nem birt rendesen. Elkisertem ot (fontos hogy pialas kozbe tancolgattunk is en Annaval Fanni meg a baratjaval es Anna 1-2x ramkevert, de Annanak ferje van aki bent aludt a hazban mert mar kiutotte ot teljesen a pia, megszokott dolog nem birja szegeny az alkoholt) a wc-re ahol kb tamasztotta mar a falat de ugy hogy bevolt pucsitva, szuk cicanadrag volt rajta amiben lehetett latni a segget en meg mar amugy is bevoltam "gerjedve" ezert csapatam a fenekere es belemarkoltam amire o csak felnyogott. Utana kopogott az ajton Fanni hogy be kell mennie mert lehanyta a ruhajat es le akarja venni. En ki jottem aztan par percre ra muszaj megindulnom haza a kijarasi tilalomnak hala -.-. Meg aznap ejszaka azt almodtam hogy egy hatalmasat szexeltunk Annaval de mikor reggel felkelltem es eszembe jutottak a dolgok kegyetlen rossz erzes fogott el.

A legjobb baratnomre total bevoltam gerjedve racsaptam a seggere es belemarkoltam mikozbe o csak a segotsegemet kerte h kiserjem el hanyni. Van neki ferje szereti is ot es nem csalna meg de nem is ertettem hogy miert smaroltak Fannival mikor valomassuk szerint nem biszexek.


Bocsanat elegge zavarosan irtam le a sztorit probaltam lenyegre toroen irni. En 22/F vagyok Fanni 19/L Anna pedig 23/L.



2021. máj. 9. 22:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ui: valós amit írtam még mielőtt belém állnának hogy kamu az egész. A próblémám pedig az hogy miért érzem ennyire szarul magam a történtek miatt. Bánt az is hogyha találkozunk mit mondjak neki, felhozzam vagy hanyagoljam? Jobb az ilyet átbeszélni vagy felejtsem el és kész?
2021. máj. 9. 23:00
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
de maszk volt rajtatok ugye?
2021. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Tényleges fiú lány baratsag nincs csak baratsag extrakkal (személyes tapasztalatom ez). elhiszem hogy szarul érintett, én is igy lettem volna, de amíg a gondolat és álom csak gondolat és alom maradnak addig semmi gáz. Ennyi szabadság jár a pszichének
2021. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy barátnőd kiszolgáltatott helyzetben volt, és ezt kihasználtad volna. Érthető, hogy utólag rosszul érintett, de a gondolat és a tett között nagy különbség van.
2021. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolso 2 valaszt ment a zold :). Regebben szerelmes voltam a csajsziba lehet o is erzett irantam valamit mert voltak erdekes "huzasai" de nyilvan mar 4 eve hazas en meg egyaltalan nem akartam az lenni aki tonkre teszi a hazassagat szoval elnyomtam az osszes ilyen erzesemet fele. Azota csak baratok vagyunk de o sose tudta h en voltam szerelmes bele hisz sose mutattam neki meg jelet se
2021. máj. 9. 23:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Wow 19 évesen megházasodni az igen
2021. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
14 eves koroktul egyutt vannak azota mar 2 gyerek :D van akinek az elso szerelme az orok szerelme maradt
2021. máj. 9. 23:44
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Álmodj királyfi
2021. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van olyan, de az élvezeteket meg fogja élni mással is.
2021. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mázlisták, de olyan szempontból a legjobb hogy nem kellett a szakítás fájdalmat megtapasztalniuk
2021. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!