Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem igazán érzem a történtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán érzem a történtek után magam férfinak. Szerintetek ez mennyire kellemetlen helyzet?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy barátnőm, aki szűznek vallotta magát. 7 hónapig voltunk együtt, de kb, 4-5 hónapot számítok, mert onnantól megcsalt és már nem igazán volt igazi a kapcsolat.

Mivel szűznek vallotta magát, úgy voltam vele, hogy nem erőltetem, majd mondja mikor készen áll.

Hát nem így lett, miután megcsalt az egyik srác akit eddig nem ismertem elmesélte, hogy neki már megvolt a csaj elég sokszor, még képet is mutatott...

Mi leginkább csak pettingelgettünk, néha odarakosgattam fehérneműn keresztül, stb, de nem igazán jutottunk el odáig.

Elég megalázottan érzem magam, szó szerint "puncinak" amiért én vártam még rá, ráadásul a megcsalás...

Mi a véleményetek?



2020. jún. 30. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te korrekt voltál, de kifogtál egy szemét kis ribit, felejtsd el mihamarabb.
2020. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy vannak ilyen nők, lehet rossz helyen keresgélsz/keresgéltél ez nem a te hibád, te igyekeztél a legjobbat kihozni magadból.

Tisztázd le magadban a tanultakat, a jeleket amikből esetleg láthattad volna hogy mi történik, tanulj belőle és indulj tovább.

2020. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát en ezt elolvasva is szaul erzem magam. Ez deep
2020. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szívás - átb.tak mint szhart a palánkon, nem jó érzés :( Ilyen helyzetben inkább kihúznám magam és azt mondanám "büszke vagyok arra, hogy korrekt és türelmes voltam, még akkor is ha nem érdemelték meg". Így vágj bele a következő kapcsolatodba, értékelni fogják a nők.
2020. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi gyors válaszokat!

Tehát a jövőbeli páromnak semmiképp se mondjam, hogy nekem "meg volt" ez a nő, vagy igazából ez már simán belefér abba?

2020. jún. 30. 14:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál a barom, hanem ő. Engedd el.
2020. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem allasinterju oneletrajzzal, meg szep, hogy nem kell elmondani a kovetkezo nonek. Max annyit, hogy atvert, de mar nem erdekel.
2020. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Én a helyedben nem vártam volna rá. Nagyon kellemetlen, megértem, hogy így érzed.
2020. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell emiatt "kevésbbé férfinak" érezni magad, mert te tisztességes és korrekt voltál. Pechedre kifogtál egy ilyen kapcarongy jellemű nőszemélyt, de az erkölcsi fölény a tied. Remélem, a következő barátnőd rendes lesz.

Nem vagy köteles részletes beszámolót adni a múltbeli kellemetlenségekről, de ha úgy véled majd, hogy megoszthatod vele ezt a tapasztalatot, akkor csak nyugodtan! Aki valóban szeret, megérti ezt is.

2020. júl. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
🤣.
2020. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!