Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt-e már veletek ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt-e már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy a nő akivel randiztatok vagy először láttátok meztelenül szex elött vagy bármi intim helyzetben de kiderült hogy extra push-up volt a melltartóban vagy bármi ilyen hazugság haslekötő fűző stb.

Mi lett a vége?



2020. ápr. 2. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Push-up melltartoval találkoztam és csak szex előtt láttam, hogy nem is olyan nagyok a mellei, de egy cseppet sem érdekelt, nem a melleibe szerettem bele, hanem a leanyzoba :)
2020. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Push up melltartóval már találkoztam, elég gyakori, de ahogy az #1-es írja nem 2 db mellet kívántam meg.

Ha te ezt hazugságnak tartod akkor te meg tegyél krumplit a nadrágodba, csak ne hátulra tedd :D

2020. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Semmi köze nincs a szerelemhez a kérdésemnen

A nyers igazságot akarom tudni a kegyetlen nyers igazságot hogy milyen érzés volt átverve lenni vagy vágyat vesztve lenni esetleg elkeseredni vagy kiábrándulni az adott személyből. Esetleg egy hibás kapcsolat kezdls ahol emiatt lett vége mert nem ment a szex.

Anonim oldal legyünk nyersek

2020. ápr. 2. 23:06
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok férfi :D szimplán megihletett egyik kérdés itt. Privát üzenetekre nem válaszolok köszönöm :) és nem tömöm semmim nem nagyon vagyok bentámadható, ha kóstolgatnátok nem veszem fel nyugi :D

Koncentráljunk a kérdésre és legyetek legyetlen őszinték

2020. ápr. 2. 23:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azért annyira nem fontos hogy emiatt vége legyen, de csalódnék egy kicsit, és amint mennék lejjebb úgy már el is felejtettem.
2020. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na ez őszinte válasz volt a kérdésre és enm másra kitérve, köszönöm ment egy zöld
2020. ápr. 2. 23:16
 7/11 Lacc80 ***** válasza:
100%

Volt

Nem zavart

2020. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom te mindenképp azt akarod hallani hogy csalódna a pasi ha meglát:D olyan opció nincs hogy nem? Esetleg nem érdekli hiszen neki bejön a kisebb mell is? Ha téged ez boldoggá tesz írhatom én is hogy csalódnék:D de legtöbbször nem izgatja ez a pasikat ha már ott vannak abban a helyzetben..
2020. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten, pillanatnyi csalodottsag.de nem erdekel ha nem C-s hanem B-s melle van.sot,orulok is neki
2020. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na ezek őszinte válaszok mentek ismét a zöldek

Én csak az igazat akarom tudni mást nem igazán

2020. ápr. 3. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!