Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Támogató kapcsolat havonta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogató kapcsolat havonta mennyibe kerülne egyetemista lánynál?

Figyelt kérdés
Neki kell a pénz, ők szokták az életükbe ezt beiktatni. Engem érdekelne az álláspontjuk.

2021. máj. 7. 20:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
A kérdező egy barom. Beszéltünk privátban. Buta is, meg egy dlegma bunkó. De ez látszik az itteni válaszaiból is. Mellesleg ha ilyen szarrágó vagy, akkor nem kell támogatói kapcsolatban gondolkodni és kész;) ha havi 100k értakarsz 'elégedetten távozni' mindig és elvársz mindent is, akkor neked max egy utcai prosti lenne ideális. Azok kérnek ennyit egy menetért:D hol élsz ember?...
2021. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Miért vagyok barom? Mert nem vágok hozzád milliókat?:)

Buta vagyok? Miért? Mi látszik az itteni válaszokból?


Szarrágó a szemedben az , akinek kevesebbre futja, mint te azt elvárnád.

Kis csillag! A támogatói kapcsolat nem kötelezően arról szól, hogy 1 hónap alatt meggazdagodsz és beletesznek a zsebedbe 500 ezret.


Az utcai prosti nem kérhet el ennyit. Egyébként az voltál, hogy ezt így rávágod?

2021. máj. 9. 00:31
 23/25 anonim ***** válasza:
2021. máj. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
72%

#21

Kb fél perc utánanézni, hogy 100.000-ből összejön 6 alkalom normális otthoni környezetben, alapvető minőségi kritériumokkal. Ha a lány a lakásodban lakik, akkor értelemszerűen ennél kevesebbért is nyugodtan vállalhatja, főleg ha még a te hűtődből is eszik közös bevásárlásból megy a sampon stbstb. Világi lúzerek persze mindig lesznek, de attól egy erre tartott nőstény nem ér többet és nem is fog :D De jót lehet szórakozni a "tarifáidon"

2021. máj. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Férfiak! ne írjatok az első felhasználóra, aki 100.000 Forintról ír.

Nem korrekt, 170 km-et utaztam miatta feleslegesen.

2021. máj. 13. 21:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!