Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Támogató kapcsolat havonta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogató kapcsolat havonta mennyibe kerülne egyetemista lánynál?

Figyelt kérdés
Neki kell a pénz, ők szokták az életükbe ezt beiktatni. Engem érdekelne az álláspontjuk.

2021. máj. 7. 20:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem abból kell kiindulni. Nézd már meg hogy milyen fizetések vannak Magyarországon. Szerinted az milyen hogy ingyen semmiképpen nem szexel a női nem tagja, és 500 ezerért meg igen?
2021. máj. 8. 07:17
 12/25 anonim ***** válasza:
54%

Én pár éve 20.000 Ft ot kaptam/alkalom.


Tudom, hogy ez nem sok, és hogy alkalmanként fizet az nem is támogatói kapcsolat.

De én csak vele voltam.

Heti 5-6 alkalom.

17 évesen pedig ez a pénz nagyon jól jött

2021. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Bocsánat havi 5-6 alkalom
2021. máj. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De ez így akkor is megvan 100.000 forintból.
2021. máj. 8. 07:53
 15/25 A kérdező kommentje:
Ez még az én esetemben is elmenne, de itt az egekbe szöknek már a nők.
2021. máj. 8. 07:53
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát figyi, szerintem azzal jársz a legjobban, ha te is alkalmazol. Akkor 100-ból kijön neked is a havi 5-6.
2021. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel normális barátnőt?

Az ilyen k@rvákat meg hagyd a picsába. Én is ismerek pár ilyen lányt egyetemről, akik szépek meg amúgy még értelmesek is, de árulják a testüket. Nem fogják fel úgy tűnik mennyire gáz ez. Mit gondolnának vajon a szüleik, hogy tudnák hogy a lányuk ribi? Van egy másik réteg akik meg nem árulják, de gazdag csávókat szednek össze, akiknek van fasza lakás/sportautó stb. Mondjuk ez egy fokkal kevésbé elítélendő talán, mint az előbbi.

2021. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#17

Elítélendő vagy sem, de prostituáltak, és szerintem ezt legalább mondjuk ki. Láttam, milyen tudathasadást okoz ez egyeseknél, de ezt úgy hívják hogy prostituált, hiába próbálnak szebb csomagolást adni neki :D Aztán ha ezt vállalják, egészségükre. Én nem gyűlölöm a prostikat, ezt az utat választották. Megható, hogy egyeseknek a kuncsaftjai egyeznek a futtatójukkal, de ezt eddig sem zárta ki semmi.

2021. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem 500ezerért szexeltem vele, mondhatni rendes kapcsolatunk volt. Vagy ha nagyon akarod kategorizalni akkor lehet rá a sugar daddy-baby dolgokat mondani.

Az megint más ha valaki egy konkrét aktusert pénzt kér.

2021. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19

Ha nagyon el akarod bagatellizálni akkor lehet rá a sugar daddy-baby dolgokat mondani. Ha nagyon el akarod relativizálni akkor lehet az árakkal is játszadozni. Ezek mind érthető lépések egy prostituálttól, hisz ezt kimondani senki se szereti.

2021. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!