Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Támogató kapcsolat havonta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogató kapcsolat havonta mennyibe kerülne egyetemista lánynál?

Figyelt kérdés
Neki kell a pénz, ők szokták az életükbe ezt beiktatni. Engem érdekelne az álláspontjuk.

2021. máj. 7. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy 100-as de attól is függ hányszor kell csinálni
2021. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, ezt jelenti a támogató kapcsolat? Basszus, én eddig azt hittem, hogy csak emberileg támogatják egymást amellett, hogy szexelnek. Le vagyok maradva a folyton megújuló terminológiákkal.
2021. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Attól is függ mennyiszer akarsz találkozni, de nyugodtan számolj 300k-val minimum
2021. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Jaja, 300.000. Úgy heti 1 szex lesz is. Ha mázlid van 5 hetes a hónap éppen.
2021. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
1-es: A 100.000 Forintért hány alkalom fér bele az álláspontod szerint?
2021. máj. 7. 22:20
 6/25 A kérdező kommentje:

3-as: Elvagytok varázsolva. El kell menni dolgozni. Nem egy hónap alatt kell meggazdagodni. És ha már pénzt kaptok, nyújtani is illik valamit. Barátnő érzést, érintést, simogatást, kitárulkozást, hogy a partnereteknek jó legyen. 100 ezret kaptok, heti egy alkalom. És az nem időhöz kötött. Elégedetten akarok távozni, ha nem tetszik nyasgem.


4: Egy hónap 4 hétből áll még mindig.


3-as: Miért vagy meglepődve azon a kérdésen, hogy hogy nézel ki? Hát mire fel kérsz el egy forintot is? Mit fogsz nyújtani a pénzért cserébe te birka troll?:)

2021. máj. 7. 23:30
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyszer volt egy rövidebb hasonló. A pasinak ez volt a fetise. Ő havi 300-500 ezer között adott nekem.
2021. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Volt rá valója és úgy látszik szerette szórni a pénzt.

Nem ebből kell kiindulni. Az emberek sok helyen éheznek. Nincs zabálni valójuk. Átlagfizetésért fingatják meg az embereket mindenhol. A melósok is szeretnének élni és nővel lenni, a nők pedig lehetnének gerincesebbek és normálisabbak. Mert nem mindegyikőtöknek jut milliomos, de inkább akkor vagytok egyedül. Mintha aranyból lennétek alulról , úgy tartogatjátok magatokat.

2021. máj. 7. 23:33
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, én nem gondolom így. Arról meg nem tehetek hogy a pali úgy gondolta alul aranyból vagyok
2021. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
És 100-ban mi a biznisz? Ennek a felét kaptam 5-ös átlagra anno 5-6 éve.
2021. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!