Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek azért nem szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért nem szerettem cumizni, mert szexuálisan nem annyira vonzott a volt párom?

Figyelt kérdés

Nem utáltam, nem is szerettem. De inkább hajlottam a nem kedvelem felé. Egészségesen táplálkozott, folyamatosan mosta.

Képtelen voltam lenyelni a spermát csak egy pöppet megkóstoltam, hogy legyen fogalmam az ízéről. Nem volt finom, de gondolom nem mindenkié 100%ban egyforma.

Szóval, állhat e a dolgok mögött az, hogy nem vonzódtam hozzá eléggé? (erre későn jöttem rá, magamnak sem mertem bevallani, hogy nem ő az igazi)

Vagy mit tegyek, hogy élvezzem?


2021. máj. 2. 00:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nagyon is megértem, hogy mit akarsz nekem írni, viszont:

Nem hiszem, hogy akkora szerencsém lesz, aki nem fogja elvárni tőlem a szopást. Vagyis biztos valaki engedékeny lesz, de belül úgyis inkább akarna egy szopó-imádós lányt. Ez már belül fokozatosan leépítene érzelmileg.

Ha más dolgokban tökéletes lesz nekem, akkor nem tudnám nem megcsinálni neki. Alapból nehezen tudok szerelmes lenni, nemhogy összejönni még valakivel. A magányt jól viselem, de ami sok az sok.

2021. máj. 2. 09:08
 22/31 anonim ***** válasza:

18

Arra nem gondoltál, hogy alapból olyan partnert kell keresni akivel összeilletek szexuálisan és nem random embereket kényszerítgetni olyan dolgokra, amit nem élveznek egyáltalán?

2021. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
De bízom a jövőbeli partneremben, hogy miatta imádni fogom:) Más megoldást már magamról nem tudok. De köszi a válaszokat eddig és továbbra is!
2021. máj. 2. 09:11
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

"hogy alapból olyan partnert kell keresni akivel összeilletek szexuálisan és nem random embereket kényszerítgetni olyan dolgokra, amit nem élveznek egyáltalán?"

Szerintem az orál szex oda-vissza is ugyanolyan alap kell legyen, mint a behatolás. Persze van csaj, aki még a behatolást sem hagyja, meg havi egyszer van szex.. Na szóval szerintem ez egy elvárható dolog, ha meg nem működik, akkor el van cseszve az egész.

2021. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
20as hát nem gondoltam volna hogy még egy sima szopással is ki tudjátok használni szegény ártatlan pasikat 😆
2021. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

21

Úr isten, legyen már valami önbizalmad. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy szolgálnod kell a férfit, te jó ég. Valami nagy baj van a fejedben kérdező. Inkább az egész kapcsolat dinamikát gondold át, menj el pszichológushoz, mert így nagy bajok lesznek veled.

2021. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

21, nem mindenkinek olyan fontos a szopás, például nekem sem.

Az mondjuk igaz hogy be indít ha a csaj nagyon odaadó, de nem szoktam sokáig hagyni hogy szopjanak mert konkrétan nem élvezem. Persze jó érzés de a semlegestől csak kicsit jobb.

2021. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút a kémián múlik...

A volt férjemmel egész jó volt a szex, de nem szerettem szopni. Azt hittem én ezt az egész dolgot nem szeretem.

Összejöttem a mostani párommal, és le se tud magáról szedni...😆

És rájöttem hogy a volt férjemmel hiába volt jó a szex, az az igazi kémia az nem volt meg...

2021. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanrol, hogy nem minden Europai orszagban ilyen sz.posak a nok mint nalunk. Hogy alap meg kotelezo, meg minden no imadja. Nemetekrol, belgakrol hallottam, hogy ott sok no nem csinalja. Tolunk keletre pl. ukranokbol nem nezem ki, hogy nyali, szopi megy d.gas helyett. Szoval nezzel korol. Ha beszelsz nyelveket konnyebb dolgod lesz.
2021. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Pont Ausztriába fogok költözni Júniusban.
2021. máj. 2. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!