Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek azért nem szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért nem szerettem cumizni, mert szexuálisan nem annyira vonzott a volt párom?

Figyelt kérdés

Nem utáltam, nem is szerettem. De inkább hajlottam a nem kedvelem felé. Egészségesen táplálkozott, folyamatosan mosta.

Képtelen voltam lenyelni a spermát csak egy pöppet megkóstoltam, hogy legyen fogalmam az ízéről. Nem volt finom, de gondolom nem mindenkié 100%ban egyforma.

Szóval, állhat e a dolgok mögött az, hogy nem vonzódtam hozzá eléggé? (erre későn jöttem rá, magamnak sem mertem bevallani, hogy nem ő az igazi)

Vagy mit tegyek, hogy élvezzem?


2021. máj. 2. 00:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

9es

Azért elvárható szerintem egy kapcsolatban, hogy leszopja a csaj a férfit, még ha nem is szereti annyira :)

2021. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

11

Dehogy várható el. A szex arról szól hogy mindenki élvezze, ha nem élvezi az erőszak, mert kényszerítve van bizonyos elvárások miatt.

2021. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nem volt sok szex, mert szakítottunk. (sokáig vártunk az elsőre) és nem emiatt szakítottunk, ne legyen félreértés.

Amúgy gondolkodtam ezen és a privát üzenetek is inkább afelé hajlanak, hogy egyszerűen nem vonzott eléggé a partnerem. És valahol önző is volt az ágyban, ami frusztrált engem. Pl: nem érdekelte az, hogy elélveztem e és nem is akart kényeztetni. Szó szerint sehogyan. Szerintem ezért IS nem szerettem vele.:/ Majdcsak összeáll a puzzle.

2021. máj. 2. 08:52
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Már alapból kizárja mindkét fél élvezetét, ha a férfi nem kapja meg azt, amire vágyik. Márpedig a férfiak 98%-a vágyik a szopásra. Akkor a nők részéről sem olyan nagy dolog a szopás szerintem, főleg ha azt nézzük, hogy rengeteg csaj kifejezetten imád szopni, és felizgul tőle. Akkor annyira rossz nem lehet. És ne feledjük, fordítva is működik, mi férfiak is nyalunk szívesen, ha megkapjuk a magunkét.
2021. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

13

Már bocs, de pont írod, hogy önző volt és leszarta, hogy neked mi jó és voltaképpen kényszerített a szopásra. És még meg vagy lepődve, hogy miért nem élvezted? Ne legyél már ilyen papucs nő. Ha valamit nem szeretsz csinálni, akkor mond meg és kész.

2021. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Szeretném szeretni, ezért kérdeztem, hogy van esély arra, hogy ez változni fog e:(((

Igyekszem nem hülye lenni többé csak akkor nehéz volt kiállni magamért.

2021. máj. 2. 08:59
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
De miért "szeretnéd szeretni"? Ennyire meg akarsz felelni a férfiaknak? Mi lenne, ha inkább arra figyelnél, hogy te mit szeretsz az ágyban?
2021. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%

" Ennyire meg akarsz felelni a férfiaknak? Mi lenne, ha inkább arra figyelnél, hogy te mit szeretsz az ágyban?"

Ilyen felfogással hogy várod el, hogy a te vágyaid legyenek teljesítve, ha a másikat leszarod? :)

2021. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, próbáld ki néhány pasival aztán majd meglátod hogy mi jön be és mi nem.

A lányok állítólag azért szeretnek szopni mert izgatja őket hogy a pasi élvezi. Ha a pasid önző volt, nem csodálom hogy nem indított be téged.

2021. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%

19

Ez jó hülyeség. Én azért szeretek szopni mert vizuálisan felizgat az álló pénisz. Le sem szarhatnám jobban, ha a pasim élvezi-e vagy sem. Sőt talán még jobban felizgat, ha nem élvezi és annak ellenére szopom.

2021. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!