Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nyugodtan csináljon velem azt, amit akar? Úgy, hogy tudja, hogy én azokért a dolgokért nem vagyok oda.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 18:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először magadban és magaddal kapcsolatban rendezd le ezeket a dolgokat. Tényleg kérj segítséget, mert te sem tudod mi akarsz.

Muszáj vele beszélned ezekről. Kell, hogy kiskakuljon valami harmónia. Neked pont azt kellene, hogy a társaddal minden szexuális jellegű dolgot, érzést meg tudj beszélni, kellenek neki a visszajelzések tőled. Ezeken kellene javítani, főleg mielőtt még szokatlanabb dolgokba kezdtek. Nagyon fontos a bizalom.

2021. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Megerőszakoltak 17 évesen, PTSD, depresszió stb. megvolt. 18 évrsen isnerkedtem meg a mostani férjemmel. Az elején ki kellett nyitnom a szàmat, mert nem telepata. El kellett neki mondanom, hogy mi történt, hogy ha megijedek, nem miatta van és közösen sok próbálkozàssal kiismertük, hogy mi a jó és mitől zakkanok meg.


Sok félelmem miatta szűnt meg. De ehhez kommunikálni kell. Lehet azt hajtogatni, hogy "de én félénk vagyok" de egy PASI akit NEM erőszakoltak meg, honnan a lila fingfelhőből talàlnà ki, hogy a CSAJ akit MEGERŐSZAKOLTAK mitől fog megijedni és mitől nem. Ha ennyire sem tudsz kommunikálni akkor neked teràpia kell, nem pasi vagy szex. A baràtod lelki állapota fog ràmenni arra, hogy te nem vagy hajlandó küzdeni a problémàval.


Szar? Szar. De az nem kapcsolat, hogy némàn fekszel és ő meg mindent talàljon ki.

Lehet lepontozni.


N25

2021. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22%

Ha ennyire retardált vagy hogy képtelen vagy kinyitni a szádat, akkor mi hogyan segítsünk?

Alkalmatlan vagy az együttlétre, párkapcsolatra, szocializációra.

2021. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#21, 22: Azt nem írtam, de tud mindenről. A PTSD-ről is, a depresszióról is, a bipoláris zavarról is, mindenről. Ezzel kezdtem, még mielőtt összejöttünk, pont azért, hogy nyugodtan meneküljön, mielőtt "késő" lenne. De nem menekült, azt mondta, ezzel együtt szeret és elfogadja, próbál segíteni. Tényleg próbál, meg én is próbálok magamon, de ez nem megy egyik napról a másikra. A kérdésben szereplő dolog ettől függetlenül fogalmazódott meg bennem.



#23: Tudom. Tisztában vagyok vele. Egyetértek veled.

2021. ápr. 30. 12:51
 25/25 anonim ***** válasza:
48%
Ha egyetértesz velem, az már jó, felismerted a saját problémádat, akkor valahogyan meg kellene tenned a lépést, nem olyan nehéz, csak egy apró lépés hogy felhozd a témát. Menni fog szerintem.
2021. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!