Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nyugodtan csináljon velem azt, amit akar? Úgy, hogy tudja, hogy én azokért a dolgokért nem vagyok oda.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 18:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#8: Továbbra sem vagyok oda értük, de az ő kedvéért benne lennék. Én bízok benne, csak elég elb@szott vagyok lelkileg, nem tudok ilyenekről beszélni.
2021. ápr. 28. 18:26
 12/25 A kérdező kommentje:
#10: Poszt traumás stressz szindróma. Inkább keress rá, a Google értelmesebben el tudja mondani, mint én. Annyival egészíteném ki, hogy nekem szexuális dolgok miatt van.
2021. ápr. 28. 18:27
 13/25 anonim ***** válasza:
54%

Azért vagy elbaszott lelkileg, mert ilyeneket akarsz átélni hogy legyen neked szarabb, biztos valamiféle önigazolásként vagy kompenzációként. Ez viszont elég para, ez az az eset amikor már segítséget kellene kérned.

És ne ronts már meg egy másik egészséges embert is lelkileg, hogy szadizmusra akarod rávenni, nyilván nem fogja élvezni ha tudatosítottátok is már hogy te csak max "kényszerből" lennél benne. Nem lesz jobb sem a kapcsolatotok, sem ő, sem te, amíg ilyen érzelmi manipulációkban gondolkozol. Szóval neked szakember segítsége kell, nem az hogy elfogadásért cserébe "eladd" magad szexuálisan.

2021. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem keress fel egy szakembert.
2021. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, nem sértésnek szánom, de ha PSTD-ben szenvedsz és komplexusait alakultak ki e miatt a szexualitással kapcsolatban akkor ezeket a kérdéseket lehet inkább egy jó szakembernek kellene feltenned... Itt, vagy bárhol máshol a távolból nem hinném hogy bárki akadna aki segíteni tud neked.
2021. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem igazán kéne "szadizmusra kényszerítenem", mert elég sokszor kijelentette már, hogy vannak szadista hajlamai. Ezeket a dolgokat meg nem úgy kell eképzelni, hogy teljes mértékben irtózom tőlük, egyszerűen csak hidegen hagynak, semlegesek számomra. De ha neki ettől jobb lesz, akkor hajlandó vagyok belemenni a kedvéért, mert ha neki jó, akkor nekem is jó. Illetve ha már ő a szadista, nekem meg magamtól ilyen gondolataim vannak, akkor én meg mazochista, nem? Ez így elég harmonikusnak tűnik szerintem.
2021. ápr. 28. 18:36
 17/25 anonim ***** válasza:

elvagybaszva de rendesen.

Az hogy valami hidegen hagy az nem jelenti,hogy szeretni fogod ha csinálod.

Pláne nem úgy,ha jó neki akkor jó nekem is.


Vegyünk egy egyszerű dolgot. Pl: tűket szúr a puncidba. Ez neked soha nem lesz jó csak,ha valóban mazó vagy. De attol hogy erre gondolsz nem leszel mazó.

Azaz lehet hogy neki jó de neked csak fájni és vérezni fog a puncid,és még kevesbé lesz sex.


Elképzelve képzavarral megspékelve harmonikus de a valóság más lesz.


Ezeket megkéne beszélni vele,amit meg nem akarsz...akkor kérdezz ne ajánlkozz fel,hogy nyugodtan kínozzon, hanem kérdezd hogy mit tenne?

És estleg ha belemennèl...

Így kapsz egy árnyalt képet arrol mire számithatsz.

2021. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%
Mondd meg neki hogy szívesen kísérleteznél, innen majd ő átveszi.
2021. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
63%

A szex ne legyen a jutalmazás, vagy megajándékozás tárgya, hanem a vágyad megélése! Te még nem állsz készen a szexre, és ezzel nincs semmi baj. Nem időre megy. Semmilyen baj nem származik abból, ha szűzen maradsz akár a huszonévess korodig. Abból viszont lehet baj, ha azért mész bele, mert úgy gondolod, hogy a másiknak majd jó lesz.

Miből gondolod, hogy PTSD-d van? Volt az életedben TS (traumatikus stressz)?

2021. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#17: Egyáltalán nem kell ennyire durva dolgokra gondolni. Bilincs, meg gag ball, vagy micsoda... Ezek nem hiszem, hogy fájnának, maximum nem okoznak örömet.


#19: Nem vagyok szűz. Igen, nyilván volt, nem csak úgy random találtam ki...

2021. ápr. 28. 20:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!