Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudtem anyukám párjával....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem anyukám párjával. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem anyukám párjával. Ő 49, én 18.

Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy miert fekudtunk le...

Elmondjam anyunak akkor is, ha biztosan soha tobbet nem fog megesni? Ha igen, hogyan?

18/L


2021. ápr. 27. 22:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
67%

Szivesen örökbefogadnálak! 😉

48Ffi

2021. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy a pasi kezdemenyezett nem menti fel a kis p.csat mar elnezest.

Nem a pasi miatt feltem az anyjat, a helyeben a pasit dobnam. De a lanyomra nem tudnek nezni, egyszeruen eltorne valami bennem. Undorító.

2021. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
64%

32: Hasonló eseteknél sok lány érzi úgy, hogy nincs más választása, hogy nem mondhat ellent a mostohaapának.

A kérdező nyilvánvalóan sz.rul érzi magát, így nem valami mean girl, aki élvezi, hogy bánthatja az anyját. Most már utólag ő nem sokat tud tenni azon kívül, hogy bánja, és megtiszteli az anyját azzal, hogy nem vágja át.

A lány még gyerek attól függetlenül, hogy a 18-at épp átlépte, teljesen más a felelőssége egy ilyen szituációban, mint egy majd' 50 éves felnőtt embernek, akinek sokkal hosszabb ideje vannak önrendelkezési jogai, és sokkal tudatosabb volt annak tekintetében, mit csinál. A kérdező még azt se érti, mégis mi a fenéért ment bele.

2021. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
32%

#32: pont ezért ajánlottam én is, hogy ne mondják el, az anyukájával is olyan szinten elromolhat a kapcsolatuk - ráadásul ilyen fiatalon - hogy utána egész életében bánhatja, hogy elmondta. Ki lesz vele az esküvője napján? Vagy a gyereke születésénél, ha most örökre összevesznek emiatt?


A csávó a hibás főleg, legalábbis talán ő jobban, de pont emiatt ne hagyd, hogy ezzel zsarolni próbáljon. Ha ilyesmivel jönne neked, akkor igenis mondd el - de csak akkor. Ha szégyelli magát, megbánja, stb, és nincs rá szükség hogy ez kitudódjon, és ő se akarja ezt ellened felhasználni, akkor tartsátok titokban és felejtsétek el örökre.

2021. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
36%
Semmiképpen ne mondd el anyudnak, tegyél úgy, mintha mi sem történt volna.
2021. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor a "sztorizós troll" is létezik még mindig, pár hónapig nem jártam erre, látom a popólukas megvan, egyedül a savanyúst nem látom, szerencsére. :D
2021. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a hülyeség, hogy ha nem mondja el, nem történt meg? Megtörtént. A lány még egyszer nem akarná, de a pasi lehet, hogy igen, és mivel egyszer sikerült, követelőzőbb is lehet. Nem látjátok a következményeket? Aki képes rányomulni egy tinire, az semmiképp se érdemli meg a lány anyját se!
2021. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Választhatsz:


Vagy a pasi kell fel hamarabb és fog vele zsarolni.

Vagy te zsarolod vele a pasit.


Innentől kb bármit megkaphatsz amit szeretnél! Anyud meg ne is foglalkozz, eddig sem kellett!

2021. ápr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy döntöttél végül? Én voltak az egyik, aki szerint nem érdemes elmondani, mert abból csak a baj van, de ahogy látom, le is pontoztak érte, mert az őszinteség fontosabb egyeseknek, mint hogy ne okozzunk másoknak kibírhatatlan fájdalmat.

De kíváncsi vagyok, hogy mi lett a vége. Ha elmondtad, hogy reagált anyukád? Kitette a csávót, vagy még együtt vannak? Neked megbocsátott?

2021. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem amúgy tényleg elkéne mondania, most komolyan, egy olyan palival van az anyja, aki a lányát is megfektette, nyílván haragudna a lányára az anyuka teljesen érthető módon, de talán valamilyen szinten mégiscsak reálisabb, emberibb lenne elmondani.
2021. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!