Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudtem anyukám párjával....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem anyukám párjával. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem anyukám párjával. Ő 49, én 18.

Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy miert fekudtunk le...

Elmondjam anyunak akkor is, ha biztosan soha tobbet nem fog megesni? Ha igen, hogyan?

18/L


2021. ápr. 27. 22:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
83%
Anya, tudtad, hogy a Józsi tripperes? Miért nem szóltál?
2021. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
A pasi kezdemenyezett, de nem tiltakoztam. Barcsak mashogy csinaltam volna... Nagyon szegyenlem magam es lelkiismeret-furdalasom van. A szegyenerzet a legrosszabb. Hogy tehettem? nem egy ku*vát neveltek belolem...
2021. ápr. 27. 23:06
 23/40 anonim ***** válasza:
88%
De, azt neveltek sajnos xd
2021. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
84%
Én egészen biztos, hogy nem mondanám el senkinek. Neked sem ajánlom. Ha a csávó igazán szereti, ő se fogja elmondani, biztos nem akar fájdalmat okozni neki. Egyezzetek meg, hogy nem mondjatok el soha senkinek, ha fene venét eszik is. Vérfert izé vérszerződést kell kötni, mert igazából ha kiderül, az mindenkinek csak rossz, mindhármotoknak. Ha meg nem derül ki, akkor meg se történt. Lehet, hogy lesz mindkettőtöknek némi lelkiismeret-furdalása később, de az kutyaf4sza ahhoz képest, ami akkor fog elszabadulni, ha ez egyszer kiderül. Kétszer voltam párkapcsolatban fölöslegesen őszinte életemben (hasonló témában), mindkétszer megbántam. Amiről nem tudnak, az nem fáj. Szép dolog az őszinteség, pláne a családban, de van az a szitu, amikor jobb nem megtörténtté tenni és örökre elfelejteni dolgokat.
2021. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
97%
#24 ja, biztosan szereti, ha közben a lányát dugja.
2021. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
kedves #24, koszonom a valaszt!
2021. ápr. 27. 23:08
 27/40 anonim ***** válasza:
57%
Sweet home Alabama
2021. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
80%

#24: jó, ebben lehet valami... de akkor viszont itt a lehetőség: ha úgy látod, hogy nem szeretik egymást kellően, és anyukádnak jobb lenne, ha nem lenne vele, akkor itt van a kezedben egy mindent ütő aduász, és mondd el neki, majd pedig készülj fel a költözésre, mert valszeg valakinek mennie kell majd.

De ha nincs gond amúgy a csávóval, és mindenki megérdemel még egy esélyt, akkor ne tudódjon ki soha.

2021. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, én voltam, aki a kezdeményezést kérdezte.

Ha ő kezdte, akkor már szólnod kéne anyukádnak. A pasi most arra játszik, hogy szégyelld magad, és hogy attól félj, krvának fog nézni anyud, és rád fog haragudni. Biztos benne, hogy nem fog kiderülni, és idő kérdése, hogy a szégyenérzetből hallgatásod miatt újra rád hajtson. Ez a típus ilyen. Most már meg van nyugodva, hogy használhat nyugodtan téged is anyukád mellett, mert félsz beszélni róla. Csúnya dolgok lehetnek belőle, ha a fejedre nő. Ne akard ezt. Elsősorban neki kell szégyellnie magát, amiért rámászott a nevelt lányára, és amiért megcsalta a párját.

2021. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
23%

Ne mondd el , de próbáld lebuktatni. Tuti félre jár , ha képes volt a párja lányával is ezt tenni . Ráadásul úgy h ő kezdeményezett .

Elhiszem h kapuzárási pánik meg fiatal husi voltál de ez több a soknál.

Te meg keress valami hozzad való pasit, aki lerendez az ágyban mert szerintem nem igazán élhetsz szexuális életet , ha ebbe belementél.

2021. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!