Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miert van az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van az ha első alkalommal nem áll fel sehogy, vagy lekonyul mindug behatolás előtt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

6: ne írj badarságot!


A vérpénisz és a húsoénisz teljesen mást jelent. Az csak annyit jelent, hogy erekció közben mennyit nő. Semmi köze sincs az izgalomhoz/stresszhez

2021. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11: Amit írsz az a tulajdonsága, ezt senki nem firtatta!

A húspéniszt fél merev állapotában tudod használni, míg a vérpént egyáltalán nem! Ergo stresszelsz rajta, hogy működjön megfelelően elsőre!

Hidd el, tapasztalat ;) (hármas szex...)

2021. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az okát nem tudom megmondani, de én is jártam már igy többször. Második alkalommal már semmi probléma, jol müködik. (Kiprobáltam prostival is, mondván ott szivesen fogadnak másodszor is és nem kell zavarban lennem miatta. Elsö látogatásnál minden közös eröfeszités mellett sem ment, másodiknál minden szuper.)
2021. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre én sem vagyok lenyűgöző...

Alig áll fel, akkor is félkemény és harmadik lökésnél már elélvezek.

De a másodiknál (és a többinél) már minden rendben 🤷‍♂️


Túl nagy a teljesítmény kényszer az elsőnél

2021. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mentális oka van, a teljesítménykényszer a legnagyobb libidógyilkos. Fejhez szorított pisztollyal még a legnagyobb Casanovának sem menne. Csak itt a pisztolyt te nyomod a halántékodnak azzal hogy rástresszelsz.
2021. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy nem lehetsz-e látens homokos, akkor nem csoda, ha nem áll fel.
2021. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!