Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalommal engedjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal engedjek behatolást vagy csak pettingeljünk,orálozzunk?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Engedd a behatolást! Végbélbe is!
2021. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát ahogy neked jó!

Nekem az elején csak petting volt és orál aztán pár hónap múlva már rendes szex is.

2021. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Most konkrétan kire gondolsz a gázóra leolvasót be kell engedned mert fotózni is fog.Hány éves vagy 14 vagy 54 az se mindegy vagy 84 és akkor lehet meg se éled a 2. alkalmat .Milyen választ vársz ha tanácsot kérsz de infót nem adsz meg .30 azt mondják igen 32 azt hogy nem és akkor csak lepippantod ez fog határozni az életedről de most komolyan.
2021. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

CSAL PETTING! Ezt nagyon fontosnak tartom. Ha már lesz olyan szinten a fiú (meg Te is), utána lehet behatolni. De még nem hogy egymást, hanem a másik nem testét, sőt, egészen a sajátotokat sem ismeritek.


Én tutira nem tenném be neked első néhány alkalmmal. Üzenem a pasidnak: a behatolás nem olyan nagy élvezet, mint ahogy szűzként elképzeli. Személy szerint azt mondom, hogy egy gyengéd orál is van legalább olyan jó (persze nem tudom az neked -mint szűz lánynak- mennyire szimpatikus dolog. Remélhetőleg legalább azt szívesen vállalod, hogy élvezd még ő csinálja)


Nem szoktam visszanézni a válaszaimat, de ha bárkinek bármi kérdés van, nyugodtan jöhet privátban.

2021. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as.Most azt hiszed vicces vagy?

Szerintem nem.Inkább otromba.

2021. márc. 6. 15:41
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

ezzel meg kitörölheted a ßegged szívem "Én tutira nem tenném be neked első néhány alkalmmal. Üzenem a pasidnak: a behatolás nem olyan nagy élvezet, mint ahogy szűzként elképzeli. "

nem viccnek szántam hanem ha kérdezel akkor kérdezz érthetően

2021. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Ez miért kérdés egyáltalán? Miért olyan nagy dolog a szex?
2021. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

7-es, nem a szex nagy dolog, hanem az, hogy nincs még tapasztalata. Ha első nem lesz jó, akkor beárnyékolhatja az egész jövőjét. Frusztrálttá teheti stb.


4-es voltam, és szerintem hasznos a válaszom. 6-osnak tolmácsolom, mert nem érti: nem, ne engedje.

2021. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

8

Jó nagy baromság, legfeljebb akkor tudnám ezt elképzelni, ha az első erőszak miatt történt. De mi a rákért árnyékolná be a jövőjét egy rossz szex? Vagy ennyire gyengék a mai lányok?

2021. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Engedd szépen csak a szexet és utána vegyél levegőt is, az is fontos a testnek.
2021. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!