Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj minden alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj minden alkalommal az első behatolás?

Figyelt kérdés

Ha szexre kerül sor, az első behatolás mindig fáj, úgy érzem, túl szűk vagyok. Ha benn van, utána jó már, de az első mindig kellemetlen, pedig elég időt szakítunk az előjátékra. Ez mitől lehet? Még annyi, hogy nemrég vesztettem el a szüzességem. Ez közre játszhat?

18/L


2016. máj. 28. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hozzá fog szokni a hüvelyed, ne aggódj. Mivel nemrég vesztetted el a szüzességedet, ez normális dolog. A hüvely rugalmas, de nem minden hüvely tágul könnyen, főleg a tapasztalatlan hüvely az, aminek nehezebb a tágulás. Ha egyébként élvezed a szexet, akkor biztosan csak az a gond, hogy a hüvelyednek hozzá kell szoknia a táguláshoz. Ez változni fog idővel. :)


Egyébként azt tudjátok még tenni, hogy előjáték során különös figyelmet fordítotok az ujjazásra, mert azzal lehet tágítani a hüvelyedet. Fokozatosan egyre több ujjal ujjazzon a barátod, így kevésbé lesz fájdalmas a behatolás.

2016. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó. :D

Barátom szegény már nem tudta mit csináljon, hiába mondtam, hogy élvezem, azt hitte, vele van a baj.

2016. máj. 28. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
használjatok sikositót
2016. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: de nem az a gond, hogy száraz lennék. :O
2016. máj. 28. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, de már vagy 9 hónapja, és nem múlik el :(
2016. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20:45 Olyan régóta? :o nőgyógyásznál voltál? Én hamarosan megyek, hátha mondd valami okosat.
2016. máj. 28. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Még nem voltam, iszonyú orvosfóbiám van. De majd írd meg mit mondott, kíváncsi vagyok mi lehet. Én magamnak enyhe vaginizmust tippelek, mert rettegek a terhességtől (gumival védekezünk, de mégis) és emiatt nem tudom elengedni magam teljesen.
2016. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minél többet használjátok annál kevésbé fogod majd érezni.
2016. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Az első alkalom nekem is mindig fájni szokott kissé, pedig egy pár éve nem vagyok szűz... Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy viszonylag ritkán szexelek, az lehet a baj. Kitartó előjátékkal, ujjazással valóban lehet rajta segíteni, valamint egy kis sikosító sem árthat, egy próbát megér. Ha rendszeres a szex és viszonylag sűrű is, szerintem hamar hozzászoksz, nem lesz gond. Lehet a barátodnak vastagabb a pénisze, szerintem szerencsés vagy! :D Az egyik legkedvesebb szexuális élményem olyan sráccal volt, akinek az átlagnál vastagabb pénisze van, igaz, hogy az első behatolásnál mindketten meglepődtünk, szoros volt a helyzet, de nagyon-nagyon jó volt. Ja, és addig örülj, míg kellően szűk a puncid!


19/L

2016. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na, ma voltam dokinál, és azt mondta, nincs semmi szerv bajom lehet nem lazulok el eléggé, mert ugye a hüvely is izom, be tud feszülni. Úgyhogy szerintem megpróbáljuk hangulatosabbá tenni picit, én meg igyekszem fejben ott lenni, mert az érettségi miatt mindig pörög valamin az agyam, lehet ez a gond.
2016. máj. 31. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!