Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkozott már más is démon-l...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott már más is démon-lánnyal?

Figyelt kérdés
Voltam már szerelmes, de most találkoztam egy lánnyal, akivel nem is nagyon beszéltünk, csak egyszerűen vonz. Van benne valami szokatlan, "démoni". Inkább dögös, mint "szép". Nem igazán tudom, mit kéne tennem. Sose éreztem még ilyet, mintha valami furcsa erő vonzana hozzá, ahogy a szemébe nézek, de mégis úgy érzem, hogy nem jó ötlet az eszemet teljesen eldobni, és csak a testi vonzalomra hagyatkozni. Szerintetek mit tegyek?

2021. ápr. 25. 00:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
Majd a boszi megszabadít tőle, a seprüjével elpicsázza a démon lányt.
2021. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
De elviccelitek már megint!
2021. ápr. 25. 23:53
 23/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem vicc ez komoly, egy harcias boszicsaj, eltudja kergetni tőled, és ezzel megszabadít, de utána őt kell szolgálnod:)
2021. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de ha egy olyan démoni lány vele van, akkor neked nem megéri? Lehet kiszívja az energiád stb., de az sokára lesz mert nem egyszerre fogja hanem hosszú évek alatt. Egy ilyen nőért meg megéri odaadni. :3
2021. ápr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én imádom, ha a démoni nő kiszívja az energiámat, utána mélyen alszom, másnapra pedig újra lesz energiám.
2021. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!