Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkozott már más is démon-l...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott már más is démon-lánnyal?

Figyelt kérdés
Voltam már szerelmes, de most találkoztam egy lánnyal, akivel nem is nagyon beszéltünk, csak egyszerűen vonz. Van benne valami szokatlan, "démoni". Inkább dögös, mint "szép". Nem igazán tudom, mit kéne tennem. Sose éreztem még ilyet, mintha valami furcsa erő vonzana hozzá, ahogy a szemébe nézek, de mégis úgy érzem, hogy nem jó ötlet az eszemet teljesen eldobni, és csak a testi vonzalomra hagyatkozni. Szerintetek mit tegyek?

2021. ápr. 25. 00:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10: Jó poén! Ha ha! Sokat nevettem!!!
2021. ápr. 25. 00:41
 12/25 anonim ***** válasza:
37%

Démon-lánnyal még sosem, mert annyira még sosem voltam beszívva :D

A tréfát félretéve, nem "köztetek" van vonzalom csak egyik oldalról - te vagy oda a csajért. Hogy mit tegyél? Hát' azt bro' amit minden csajjal aki tetszik és (ha jól értem) független az ember - nevezetesen szépen megszólítod, beszélgetsz vele és megpróbálod felszedni.

2021. ápr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Sötét haj? Fehér bőr? Nem mosolyog? Mutass be neki! Kell! (Komolyan az ilyen nőkre bukom. Ha tényleg démonikus, akkor pláne ismerni akarom!)
2021. ápr. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A szerelmek kétféleképpen kezdődnek: vagy megismered a lányt, és a személyisége vonz hozzá, vagy ránézel, és épp olyan, amilyenre az álmaidban vágysz. Hogy ebből mi lesz, az csak rajtad múlik, mármint azon, hogy a te személyiséged is vonzó lesz annak a lánynak, illetve a második esetben, hogy te is a lány álmainak a lovagja vagy-e, ránézésre.

Szerencsére a lányoknál a külső tulajdonságokat több dolog is felülírja: személyiség, képességek, tudás, erő, hatalom, olykor pénz, gazdagság, szóval ha nem vagy egy Adonisz, akkor is van esélyed.

2021. ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
Én csak boszorkányokkal találkoztam,elég sokkal is.
2021. ápr. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős az érzés :D

Vannak lányok akiknek ha a szemébe nézel tényleg azt érzed, hogy benne egy démon rejlik.

Na most itt nem feltétlen tévedsz nagyot. Persze ez itt nem az ezotéria csoport így nem mennék bele jobban. :P

Ritka. de egy ilyen lány a legjobb minden téren.

Ráadásul a démonok ragaszkodóak. Nem az van, hogy össze vissza fűvel fával. Ha megbabonázott akkor csak annyit tudok mondani, hogy hódolj be neki. :D

Tegyél meg mindent, hogy megszerezd és megtartsd.

2021. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
De mi lesz, ha tényleg démon, és rosszul járok?
2021. ápr. 25. 20:47
 18/25 anonim ***** válasza:
18%
Majd szerzel egy boszit mellé aki megvéd:)
2021. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%

Ha tényleg démon?

Néz utána a démonoknak, hogy képben legyél :D

Én élvezném ha ténylegesen egy démon lenne. Sokkal érdekesebb a kapcsolat mint egy emberrel. Max az energiádból táplálkozik de elvágni nem fogja a torkod.

2021. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
De épp ez a baj! Mi van, ha kiszívja az energiámat, és képtelen leszek szabadulni tőle?
2021. ápr. 25. 21:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!