Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás, vagy alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás, vagy alkalmi szexnél is ugyanúgy odafigyeltek, hogy a lány is elmenjen, vagy lazábban lehet kezelni ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 09:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont ott kell erre jobban figyelni, mert azért jött veled össze erre az egy éjszakára, hogy Ő is elélvezzen, tartós kapcsolatban megismételhető, és ott van egy egy gyors menet, általában a férfi kedvére egy gyors szopás, de az egy éjszakás pont csak az élvezetről szól mind két fél részére.
2021. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy idézet a szex és new yorkból ami azért igen bölcs: "a csiklóxnem bűvöskocka".


És ez nagyon igaz. Arról nem ks beszélve hogy meg is kérdezheted a csajt hogy ő kit szeretne.

2021. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
*mit szeretne
2021. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"Istenem, nyelved, ujjad nincsen?"

De igen, és nem is vagyok rossz benne. De nem minden csajt lehet elbűvölni ezzel.

"Arról nem ks beszélve hogy meg is kérdezheted a csajt hogy ő kit szeretne"

Az fix, hogy szexet akar mindenképp, mert kivan már, nem is titkolja.

2021. ápr. 15. 15:27
 15/26 anonim ***** válasza:
Úgy értettem konkrátan mit szex közben
2021. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Félek hogy nem tudom megadni neki, amit akar :((
2021. ápr. 15. 15:38
 17/26 A kérdező kommentje:

"Úgy értettem konkrátan mit szex közben"

Chateltem vele erről, azt mondta simán csak vágyik már a szexre ő is. Én próbáltam utalni rá, hogy rég nem voltam csajjal, de mondta hogy ne aggódjak, ő sem tökéletes. Szóval kicsit nyugodtabban várom most az estét, és kipróbálok egy olyat, amit eddig fordítva csináltam: nem vertem ki tegnap, és ma sem fogom, hátha úgy jobban fogom bírni és keményebb lesz.

2021. ápr. 16. 09:38
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne ilyen kapcsolatom, akkor ugyanúgy odafigyelnék. F
2021. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ma lesz a bevetés? Majd írd meg, hogy teljesítettél ;)
2021. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Megvolt az este, igen. Úgy látszik, nem is rossz taktika, hogy 2 napig nem vertem ki, mert magamhoz képest jól bírtam, elég erős merevedésem volt. A csaj nagyon szenvedélyes volt az ágyban, és szókimondó a jó értelemben, megtudtuk beszelni a dolgokat, és szex közben használt trágárabb szavakat is, ami nagyon felizgatott. Első menetet bírtam kb 10 percig, volt az elején szopás, utána pedig lovagló, nagyon jól csinálta. Szinte azonnal tudtam folytatni a második menetet is, ott megraktam elég rendesen, és nagyon élvezte, de aztán pár perc alatt elélveztem. Mindenesetre ő mondta utána, hogy ugye lesz még ismétlés, szóval bíztató a helyzet :) Mindenesetre orgazmusa nem volt, szóval a kérdésem jogos volt, na de majd jövő hétvégén.
2021. ápr. 17. 12:14
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!