Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás, vagy alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás, vagy alkalmi szexnél is ugyanúgy odafigyeltek, hogy a lány is elmenjen, vagy lazábban lehet kezelni ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 09:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

mindig odafigyelek, mert élvezem, ha elélvez


40+ F

2021. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Kezeld lazábban, s ne menj el te, csak a lány. Mit gondolsz erről?
2021. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Osafigyelek, de ez egyéjszakásnál nem szokott sikerülni sajnos.
2021. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem figyelnek oda
2021. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert szerinted egy nő miért megy bele az egyéjszakásba? Mert olyan fun, hogy feltüzelik, de úgyhagyják? Cserébe ő szolgálja ki a férfit?
2021. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Ritka bunkó, aki nem foglalkozik azzal akár egyéjszakás, akár tartós szexről van szó, hogy a lánynak is jó legyen.
2021. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Na akkor kicsit kifejtsem: volt már néhány egyéjszakás vagy alkalmi kalandom nekem is, és csak egyszer volt, hogy a csaj is elmenjen, az is azért, mert viszonylag könnyen el tudott menni. Szerintem ilyenkor hiányzik az összeszokás, és nagyon nehéz a csajokat a csúcsra juttatni.

Van most egy csaj, aki szinte biztos akarja ő is a dolgot velem, de elméletileg semmi több, csak szex, legalábbis részemről biztos. Elég tüzes csaj, és a teste is nagyon jó, én pedig több mint egy fél éve meztelen csajt nem láttam. Félek, hogy nagyon gyorsan kifog csinálni, de nem akarnék beégni sem előtte. Most ha első együttlétnél nem lesz orgazmusa, az annyira gáz?

2021. ápr. 15. 09:48
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem gáz. Én az utolsó szeretőmet az első találkozásnál leszoptam de én nem lettem kielégítve szex sem volt semmi csak szoptam.

Jol esett hogy neki mennyire jó. 2.talinál volt már szex és akkor mind ketten élveztünk.

2021. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

nekem fontos, hogy a lány is elmenjen

volt olyan partnerem aki kb 10 perc alatt 5x is eltudott menni a kezemtől, de volt olyan aki csak 15 perc alatt ment el egyszer

ilyenkor azért elég fontos ismerni a vágyait, mivel lehet még fokozni a dolgokat, van olyan is akit elég nehéz csúcsra juttatni

2021. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Istenem, nyelved, ujjad nincsen?

Ha kinyalni nem akarod, legalább ujjazd meg tisztességesen. Mi ezen olyan bonyolult. Hihetetlen hogy a péniszeden túl nem látsz.

2021. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!