Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » INCEL-társaim nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INCEL-társaim nektek mi a történetetek, hány évesen adtátok fel?

Figyelt kérdés

én 25 vagyok, f. Sokszor próbálkoztam (10 évig) Milfnél és korombélinél de mindegyik csak elhajtott, megalázott, elzavrt. Még egy numerára se voltam jó senkinek... Voltam sovány, voltak jó ruháim, szépen nyírt arcszőrzetem. De semmi. Voltam discoba, de másnap a csaj már nem válaszolt massangeren élőben beszélgettünk egy kicsit. Legyünk őszinték ha jóképű lennék akkor már rég elkaptak volna egy numerára, de iylen nem történt. Dolgozom a személyiségemen, járok pszichologikushoz mert ez a nőtlenség nagyon megviselt 2x volt idegösszeomlásom a visszautasítások miatt. Nincs kocsim, nem vagyok bunkó, nincs pénzem így nem kellek a nőknek se idősebbeknek se fiatalnak. Másodvonalbeliekkel is próbálkoztam de ők meg vagy várják a szőke herceget, vagy frigidek vagy ugyan oylan elutasítók. eleinte örültem volna egy sétának beszélgetésnek de aztán egyre őrjítőbb lett a női test utáni vágy,

Mára már teljesen sztoikus avgyok, enervált, és unt. A csúcsformámban se kelletem senkinek (szép rendezett szakáll, belőtt felnyírt séró.)Mikor ezt meguntam párszor elmentem dugni egy örömlányhoz, ekkor voltam 20 éves. Azóta nem volt semmi pedig aktívan próbálkozom. Felregisztráltam minden (szex)társkeresőre de semmi. Üzenteimre ritkán válaszolnak. Mikor megtudják hogy munkanélküli vagyok mindenki töröl.... no komment... persze ha egy lányak születek egy lyukkal a lábam között már rég lenne párom....

Csak a bunkó pasik a sikeresek, az egoisták, a senkik. A nők ezeket szeretik ezeket választják. Ez kel nekik a szemét kigyúrt állat-macsó vagy a gizda diszkópatkány, vagy a focista. Ennyi. Más srácra rá se néznek a lányok, aki kicsit is értelmes, szeretné, és jó családapa lenne. Nagyon ritka az ilyen.

10 éve csak a kudarc és kb 5 éve pénzért dugtam nőt!(de legalább dugtam valakit!) Ha már a nők arra se méltatnak hogy sétáljunk egyet valahol. Mára már utálom a nőket, kiégett vagyok és ez a személyiségemen is meglátszik.

Iszonyatos érzés hogy egy csaj se akart velem dugni de miket nem mondok még sétálni sem!



2021. ápr. 13. 22:16
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
78%

"Sziasztok,szerintem a 32 -es még ha kicsit nyersen is de rátapintott a lényegre..Akinek nincs hiányszakmáha az ne válogasson..."

Hagyjuk már a hülyeséget, olyan ostoba trógereket láttam már szép, csinos nőkkel, akik egy szakmunkás képzőt sem, vagy nagyon nehezen végeztek el. Elég ha jóképű valaki, biztos, hogy lesz barátnője, vagy alkalmi partnere még akkor is, ha csak annyi esze van szinte, hogy a nevét letudja írni sok-sok gyakorlás után. Ellenben, ha előnytelen külsejű valaki, akkor mindegy, hogy milyen végzettsége van, mennyire művelt, humoros, akármi. Ez tapasztalat, ez az igazság, a többi mellébeszélés.

2021. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
25%
41-es hidd el vannak olyan felsőkategoriás művelt jó nők akik nem adják alább..Tudom..Csak nem abban a rétegben mozogsz..
2021. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
72%
Tudod? Te? Aki a saját hozzászólásaidra válaszolsz? :D :D Te egy bohóc vagy
2021. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
65%
De hát mit csodálkozol? Ki akarja összekötni az életét egy munkanélkülivel? Azt várod, hogy a nő tartson el, meg a segély, vagy mi? Ha változtatnlá magadon, talán kellenél nekik.
2021. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen szinten hasonló vagyok

én nem haragszom senkire tudom hogy én basztam el pl mackós vagyok fogytam igaz most 79-80 vagyok 90-ről de magamért. A nők már nem annyira érdekelnek,egyszer voltam én is prostinál annyira nem volt jó de legalább tudtam hányadán állunk. A szex annyira nem érdekel már de egy ölelés jól esne és ha már kifizetek az 1 órát akkor nyilván dugok is(bőven nem éri meg hogy elkapjak valamit ha nem kaptam már is el de ez van).

Nekem a duci csajok jönnek be ill ha átlag alatti az se lenne baj de az ilyen nő is el van szállva. Persze van kivétel de annak nem egy ilyen mondhatni lúzer kell mint én.

A lényeg hogy kicsit kerülj ki a mókus kerékből találj mást ami érdekel,barkácsolj,tanulj nyelvet,vagy bármi ami boldoggá tesz pl játssz valamilyen jó kis játékkal pl word of tank, közben ha vágysz rá menj el prostihoz. Ha nincs melód keress. Ha nem vagy elégedett szedj össze lóvét és végezz el valamilyen tanfolyamot amit szívesen elvégeznél vagy akár egyetemre is gyűjthetsz. Bőven nincs még vége a világnak 25 évesen én is azt hittem hogy vége hát képzeld el én még kancsal is voltam valamennyire vagyok is a fogaimmal is volt baj 1-2 még mindig bajos. de nincs vége a világnak van lehetőség ha akarod hogy legyen.

Nyilván nem a nők terén de ki tudja ha nem görcsölsz rá lehet pont akkor kellesz majd.

2021. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Volt egy suhanc kollégám. 26. Mindig akadtak neki "milfek", és kedvelték is, pedig egy buta, műveletlen, tök. Önbizalma viszont annál nagyobb van! Hazudik mint a vízfolyás. Talán ez a titok. A nők hallani akarják tőled, hogy az vagy, amire ők pont várnak. De ez nem az én véleményem, mert nem kellenének a milfjei!
2021. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
#46 vagyok Nem vagyok magányos, "incel" sem, 3 barátnőm van!
2021. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!