Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes árulni erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes árulni erotikus történetet?

Figyelt kérdés
Nemrég írtam egy 3000 szóból álló erotikus történetet angolul. El szeretném adni akár 1 dollárért is, de igazából nem tudom, hogy hol érdemes az ilyesmivel próbálkozni. Nyilván guglizgattam, de általában alapból kérnek díjat, vagy eleve 1 dolláros díjat számolnak fel eladásonként stb. Azért is kérdezem itt, mert angol nyelvű területtel kapcsolatban itt talán nem hazudoznak, meg talán van valakinek hiteles tapasztalata. Fogalmam nincs, hogy hogyan érdemes nekiállni, és mindenki mindenhol mást ír, sokszor irreális dolgokat. Először is valójában az érdekelne, hogy érdemes-e foglalkozni vele; ezért gondoltam az 1 dollár, 1 sztorira. Köszi előre is.
2021. márc. 28. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Bármely kiadónál
2021. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

3000 szó az semmi. Egy kis novella, én is írok ilyet két óra alatt, ingyen olvashatja bárki, mert eladni nem lehet. Ezért tudom azt mondani, hogy nem fogsz kapni ilyen pici szövegért semmit. Rengetegen írnak erotikus novellákat, kisregényeket, amit ingyen lehet olvasni, még több ilyen oldal van, ahol egy regisztráció után bárki olvashat bármit, szóval ez neked körülbelül halott ügy.


Talán ha befutott író lennél, ezekért is fizetnének, mint bármilyen kis idézetedért, de mivel egy "senki" vagy az írók világában, ahogyan én az vagyok, nem tagadom, ezért kvázi lehetetlen, hogy bárki adjon ezért pénzt.

2021. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyesnek üzenem, hogy ilyenre kiadó rá se néz. Maximum egy novellagyűjteményre, ami meghaladja együttesen a 30-40ezer szót, de inkább afölött kell intézni, hogy legyen miért dolgoznia. Internetes fórum nem jöhet szóba, ha az a célod, hogy ezért pénzt kapj kérdező.
2021. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyjából én is így gondoltam. Azért kérdeztem, mert egyes fórumokban írják, hogy 3000 szótól 2,99 dollárt lehet kapni stb. Utánanéztem, de mindenhol egész novellákat árulnak nem sokkal többért. Kár, mert amúgy szívesen csinálom. Köszi még egyszer!
2021. márc. 28. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiadó bármire ránéz amit kifizetsz neki. Ha nem egy ismert, befutott író vagy akkor te fogsz ELŐRE fizetni, szerkesztést, nyomtatást, terjesztési költséget, kiadói árrést stb. mindent és ha szerencséd van akkor az eladott példányszámokból visszacsurgó jutalék talán visszahozz az előre befeccelt költséget.

Szóval a neten próbálkozz, de ott sem fogják csak úgy megvenni, ha nincs referenciád, nem tudsz eleve olvasókat "vinni" magaddal. Ha van egy befutott, magas látogatottságú blogod, akkor talán lesz 1-2 oldal ami hajlandó fizetni is valamit a külön nekik írt történetekért.

2021. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából már kínomban nem tudom, mit csináljak. Úgy fest, hogy rá akarják szoktatni az embereket az internetre, hogy végleg tönkremenjenek a kisemberek, mert hát a net ugyebár szinte semmiben nem pótolja a valóságot.
2021. márc. 29. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:

"a net ugyebár szinte semmiben nem pótolja a valóságot"


Mi van? Mi ez a baromság? A net is a valóság része. Pont a kisemberek tudnak rajta több lehetőséget találni. Ha meg a Google Maps nem pótolta a térképet, akkor nem tudok segíteni a világnézeteden. Egyébként a Play Könyvek, olvass utána, hátha kapsz ötletet.

2021. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem én, de hidd el, csináltam hajszálpontosan ugyanazt a munkát neten és a valóságban egymás után, és eget rengető volt a különbség. Abban igazad van, hogy a netes térképek nagyon jók, én is használom őket. De már több, mint 1 éve pl. minden interjút úgy kell hallgatni, hogy az alany sípol, serceg, zajos képminőségű, emellett meg még fuldoklik is némelyik.
2021. márc. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!