Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » INCEL-társaim nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INCEL-társaim nektek mi a történetetek, hány évesen adtátok fel?

Figyelt kérdés

én 25 vagyok, f. Sokszor próbálkoztam (10 évig) Milfnél és korombélinél de mindegyik csak elhajtott, megalázott, elzavrt. Még egy numerára se voltam jó senkinek... Voltam sovány, voltak jó ruháim, szépen nyírt arcszőrzetem. De semmi. Voltam discoba, de másnap a csaj már nem válaszolt massangeren élőben beszélgettünk egy kicsit. Legyünk őszinték ha jóképű lennék akkor már rég elkaptak volna egy numerára, de iylen nem történt. Dolgozom a személyiségemen, járok pszichologikushoz mert ez a nőtlenség nagyon megviselt 2x volt idegösszeomlásom a visszautasítások miatt. Nincs kocsim, nem vagyok bunkó, nincs pénzem így nem kellek a nőknek se idősebbeknek se fiatalnak. Másodvonalbeliekkel is próbálkoztam de ők meg vagy várják a szőke herceget, vagy frigidek vagy ugyan oylan elutasítók. eleinte örültem volna egy sétának beszélgetésnek de aztán egyre őrjítőbb lett a női test utáni vágy,

Mára már teljesen sztoikus avgyok, enervált, és unt. A csúcsformámban se kelletem senkinek (szép rendezett szakáll, belőtt felnyírt séró.)Mikor ezt meguntam párszor elmentem dugni egy örömlányhoz, ekkor voltam 20 éves. Azóta nem volt semmi pedig aktívan próbálkozom. Felregisztráltam minden (szex)társkeresőre de semmi. Üzenteimre ritkán válaszolnak. Mikor megtudják hogy munkanélküli vagyok mindenki töröl.... no komment... persze ha egy lányak születek egy lyukkal a lábam között már rég lenne párom....

Csak a bunkó pasik a sikeresek, az egoisták, a senkik. A nők ezeket szeretik ezeket választják. Ez kel nekik a szemét kigyúrt állat-macsó vagy a gizda diszkópatkány, vagy a focista. Ennyi. Más srácra rá se néznek a lányok, aki kicsit is értelmes, szeretné, és jó családapa lenne. Nagyon ritka az ilyen.

10 éve csak a kudarc és kb 5 éve pénzért dugtam nőt!(de legalább dugtam valakit!) Ha már a nők arra se méltatnak hogy sétáljunk egyet valahol. Mára már utálom a nőket, kiégett vagyok és ez a személyiségemen is meglátszik.

Iszonyatos érzés hogy egy csaj se akart velem dugni de miket nem mondok még sétálni sem!



2021. ápr. 13. 22:16
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
63%
én egy kurogép csed vagyok pedig kopasz vagyok és pocakos, mindig ugy hivom fel a lányokat egy menetre hogy a farkamat mutogatom nekik a gatyámon keresztül amelyiknek tecik rábuk amelyiknek nem megy tovább kész ennyi de jo dugni is istenem
2021. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
61%

Igazad van kérdező, engem is sokszor elkereserítettek a nők/lányok, de ettől ne legyél ennyire agresszív.

Én elfogadtam, hogy szüzen kell meghalnom :(

2021. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
88%
Már attól hányingerem lett amit és ahogy írtál... nem csoda hogy nem állnak szóba veled a nők.
2021. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj barátom hogy csak mondod hogy jársz pszichológushoz, de a soraidból süt hogy valójában nem, pedig nagyon kellene...
2021. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
hogyan is érthetnétek meg 10 év frusztrációját. Ti azzal dugtok akit akartok!
2021. ápr. 13. 23:05
 26/47 anonim ***** válasza:
83%
Azért lettél pszichopata mert nem tetted bele a nemiszervedet máséba?
2021. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
nem avgyok pszihopata. Nagyon érzékeny lelkem volt még tönkre nem tették. Megbántottak, megaláztak.
2021. ápr. 13. 23:08
 28/47 anonim ***** válasza:
89%
Mondanám, hogy menj el egy prostihoz, de félek, hogy bántanád.
2021. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
94%
Azok alapján amiket és ahogy írsz nem vagy normális, ezért írtam hogy pszichopata vagy.
2021. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Már voltam és miután megdugtam beszélgettünk :)
2021. ápr. 13. 23:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!