Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » INCEL-társaim nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INCEL-társaim nektek mi a történetetek, hány évesen adtátok fel?

Figyelt kérdés

én 25 vagyok, f. Sokszor próbálkoztam (10 évig) Milfnél és korombélinél de mindegyik csak elhajtott, megalázott, elzavrt. Még egy numerára se voltam jó senkinek... Voltam sovány, voltak jó ruháim, szépen nyírt arcszőrzetem. De semmi. Voltam discoba, de másnap a csaj már nem válaszolt massangeren élőben beszélgettünk egy kicsit. Legyünk őszinték ha jóképű lennék akkor már rég elkaptak volna egy numerára, de iylen nem történt. Dolgozom a személyiségemen, járok pszichologikushoz mert ez a nőtlenség nagyon megviselt 2x volt idegösszeomlásom a visszautasítások miatt. Nincs kocsim, nem vagyok bunkó, nincs pénzem így nem kellek a nőknek se idősebbeknek se fiatalnak. Másodvonalbeliekkel is próbálkoztam de ők meg vagy várják a szőke herceget, vagy frigidek vagy ugyan oylan elutasítók. eleinte örültem volna egy sétának beszélgetésnek de aztán egyre őrjítőbb lett a női test utáni vágy,

Mára már teljesen sztoikus avgyok, enervált, és unt. A csúcsformámban se kelletem senkinek (szép rendezett szakáll, belőtt felnyírt séró.)Mikor ezt meguntam párszor elmentem dugni egy örömlányhoz, ekkor voltam 20 éves. Azóta nem volt semmi pedig aktívan próbálkozom. Felregisztráltam minden (szex)társkeresőre de semmi. Üzenteimre ritkán válaszolnak. Mikor megtudják hogy munkanélküli vagyok mindenki töröl.... no komment... persze ha egy lányak születek egy lyukkal a lábam között már rég lenne párom....

Csak a bunkó pasik a sikeresek, az egoisták, a senkik. A nők ezeket szeretik ezeket választják. Ez kel nekik a szemét kigyúrt állat-macsó vagy a gizda diszkópatkány, vagy a focista. Ennyi. Más srácra rá se néznek a lányok, aki kicsit is értelmes, szeretné, és jó családapa lenne. Nagyon ritka az ilyen.

10 éve csak a kudarc és kb 5 éve pénzért dugtam nőt!(de legalább dugtam valakit!) Ha már a nők arra se méltatnak hogy sétáljunk egyet valahol. Mára már utálom a nőket, kiégett vagyok és ez a személyiségemen is meglátszik.

Iszonyatos érzés hogy egy csaj se akart velem dugni de miket nem mondok még sétálni sem!



2021. ápr. 13. 22:16
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
95%
Pár válaszodból kiderül, hogy egy agresszív állat vagy, ráadásul általánosítva a nőket hibáztatod minden hibádért.
2021. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
ma 22.35 - tehát magad is leírod hogy rossz a külsőm! ergó alátámasztottad amit mondtam!
2021. ápr. 13. 22:36
 13/47 anonim ***** válasza:
87%

Ha így folytatod lesz 3. idegösszeroppanásod is és tudod mit? Megérdemled!

zni, alkalmiban is sokan lefeküdtek velem, én rengeteg lánnyal lefeküdtem tizen-hoszonévesen, nem túlzok, de akkor meg nem volt autóm. Nemhogy mercédes meg ilyen tipikus szrok hanem biciklim volt. És mégis betudtam csajozni. Te egy nagy marha vagy, amiért ilyeneket gondolsz a csajokról! Hogy képzeled egyáltálán? A láynok nagyrésze telibe szrja, hogy van e autód meg pénzed... egy kapcsolathoz nem pénz kell, aki ezt elvarja lány, tapasztalatból mondom jobb elkerülni, olyanoknál ne próbálkozzal. Szóval nem a scajokat kell szidni, hanem észrevenni, hogy veled vana baj, elhagytad magad, bunkó vagy, gyülölettel beszélsz a nőkkel, nőkről, incel-nek vallod magad, hogy a szentkrva életbe lehetne igy becsajozni baz*me*g? gondolkozzál már... Amúgy próbalkozhatnal, fő az önbizalom. Ne ezzel kezd h mekkora palek vagy se pénzed se munkad ezt nem igy kommunikáljuk, te marha, hanem ugy hogy keresed a lehetosegeket és azert egy kaveravalot gyujts ossze, hogy eltudd vinni ascajt vhova. De fogadjunk elhivni senkit nem volt tököd/ senkit nem mertél randira, akkor mirol beszélünk? Igazad van egy prositba csak be kell logatni 2x eldurransz kirakod a deak fecot azt szevasz... Magadon kéne változtatni és nem igy állni a csajokhoz!!! Nem incel vagy Te, hanem idióta! Ha igy folytatod lesz 3. idegösszeroppanasod is és folytathatod tovább sötét unalmas nőgyűlölő életed! szedd össze magad!!

Bár Én (fiúként) feminista nézetekkel rendelkezek (de ez annak köszönhető, hogy jó csajokból sosem volt hiányom) De neked nem pszichológusra van szükséged hanem észszerűségre, gondolkodásra.


A Sokszor próbálkozás nálad kb. 3-4 esetet jelent? Mert ezt olvasom ki a szavaidból.


Először is most hogy jött a korona én is munkanélküli lettem, mégis betudtam csajozni

2021. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
11-es jobb dumád nincsen? Mert a nők ártatlanok? Csak épp disco wc-ben szopnak, pénzért simán meg lehet őket dugni! Ennyi.
2021. ápr. 13. 22:38
 15/47 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de mit vársz?

Nyilván mindenki a legjobbat akarja magának. Ha nem tetszel egy nőnek, nem fog veled foglalkozni.

Gondolom te sem csúnya nőknél próbálkoztál:)

2021. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a gond hogy ártatlanok, vagy nem, hanem hogy általánosítasz. És ha akarsz tőlük valamit, akkor neked kell változnod. Amúgy meg ne diszkóban csajozz, mert ott tényleg csak műmacák vannak, menj értelmes helyre ismerkedni. 11-es voltam
2021. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen stílussal hamarabb nézem ki belőled, hogy megerőszakolj valakit, mintsem hogy udvariasan köszönj neki.
2021. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Voltam értelmesebb helyen és az entelektüel pinák a legsunyibbak, beképzeltek de ugyanúgy a bunkó faszon akarnak csüngeni. Egy kiszott sétára nem jött el velem egyik se, pedig türelmesen és szépen,kértem udvariasan.
2021. ápr. 13. 22:45
 19/47 A kérdező kommentje:
Leírtam az érzéseimet őszintén az a gczy meg elülte körlevélbe mindenkinek! majd visszaírt a csávója hoyg ők már együtt vannak és dugja egy ideje.
2021. ápr. 13. 22:47
 20/47 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baj nincs azzal, ha nem mennek el veled sétálni. Nem kötelező és te se mennél el mindenkivel, ők se.
2021. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!