Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzónak találjátok a vak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzónak találjátok a vak és/vagy értelmi fogyatékos lányokat?

Figyelt kérdés
Szerintem azért vonzóak, mert nem játszák meg magukat.
2021. ápr. 13. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Es az értelmi fogyatékos kérdezőket sem.
2021. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már volt hogy megjátszottam az értelmi fogyatékost, hogy lepattintsak egy nyomulós srácot, aki nem volt szinpi. Meglepően jól bevált a módszer.
2021. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A vakság hogy jön ahhoz, hogy ki mennyire játssza meg magát?
2021. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Azért tartod csak vonzónak, mert önbizalom-problémáid vannak és egy ilyen kiszolgáltatott(nak gondolt) emberen tudsz csak felülkrekedni.
2021. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmi fogyikat nem tudom, vakokkal van tapasztalatom épp elég.

Nem játszák meg magukat.. úgy mint a látok. De sokuk igyekszik "normálisan" viselkedni (a látó világ szerint normálisan) viszont mivel ez lehetetlen, hisz ők mások, eléggé ffffffurán tudnak így viselkedni. Sok vak nagyon infantilisen közelíti meg a világot, nagyon sokat építenek a sztereotípiákra, ami érthető, hisz sok dolgot nem tudnak alaposan megvizsgálni, kénytelenek mások elmondásaira hagyatkozni.

Ezáltal jóval később érnek, és kell hozzá bizonyos intelligencia és érettség és önálló tapasztalat. 30 éves korukra amúgy egész jó társaság válik belőlük.. De az is előfordul, hogy idétlenek maradnak.


Nyilvánvalóan külsőre sem annyira felelnek meg a standardnak, mély szemgödör, általában görbe hát, előretartott fej..


Megfelelően támogató, de önállóságra nevelő közeg mellett teljesen okésak, de akik pl a Vakodában nevelkedtek és 20 évesen csöppennek bele a látók világába, azok lényegében "menthetetlenek". (Ezért sem támogatom a szegregációt, a szegregálva nevelt vakok egyszerűen nem tudnak érvényesülni a nem-vakok világában).


Szóval összességében azt mondanám, hogy esélyük ugyan van, de nagy hátránnyal indulnak.

Ha az a hozzáállásuk, hogy "szolgálj ki, mert én nem látok" akkor számomra veszett ügy.

2021. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csak nem egy tiflopedagógust olvastunk...?
2021. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os nem.
2021. ápr. 13. 21:46
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, de én az 5-öst kérdeztem.

Korrekt, szakmai leírás, konduktorként én hasonlót írtam volna a CP-ről.

2021. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a goromba válaszomért!
2021. ápr. 13. 21:52
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább vakra gondoltam, hogy olvastunk.
2021. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!