Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már fogyatékkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már fogyatékkal élővel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Tehát például vak, vagy mozgássérült (kerekesszékes) lánnyal/fiúval.

2018. jún. 13. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ez neked mire is jó?
2018. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Novellát írok.
2018. jún. 13. 23:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az szamit, ha en voltam mozgas serult?
2018. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Hát ha pl egy láb hiánya fogyatékkal élést jelent, akkor én meg növekménnyel élő vagyok :D
2018. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer jártam egy törpe növésű sráccal. Az fogyatékosság?

Először cukinak tartottam, majd egyre inkább megmutatta a férfias oldalát és már fel se tűnt mennyire pici. Csak az zavart hogy megbámultak minket az utcán...


A szex jó volt. Nyalni, ujjazni jól tudott, a farka nekem túl vastag volt, ezért sokszor fájdalmas volt az együttlét, de ezen kívül teljesen oké volt.

Ágyban nem számít a magasság. :)

2018. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3


Igen, persze! Csak én buta nem gondoltam, hogy szerencsém lesz, és pont összehoz a sors (gyakori)

2018. jún. 13. 23:13
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem, de a fura, különc, kicsit együgyű lányokat nagyon szeretem. :)
2018. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha a logikából indulok ki, valószínűleg a legtöbb fogyaték itt nem számít.

Hiszen ha vak, az lényegtelen. Nem látni kell, hanem érezni.

Ugyanez igaz a süketekre is.

Akinek egy keze vagy egy lába hiányzik, gondolom kicsit más, de nem sokkal. A két láb hiánya, vagy két kézé már okozhat változást. De itt sem hiszem hogy sok lemondással járna. Főleg ha a mű végtagokat magán hagyja a partner.

A "kis ember" már egy kicsit , vagy lehet hogy nagyban eltér a megszokottól. Teszem azt egy pici kézzel másként tudja kiverni. De fekve nem gondolom hogy lenne különbség.

A szellemi fogyatékosok lehetnek itt a nagyon eltérőek. Nem tudni az ösztöneik mennyire működnek.

De kérdéses, hogy mennyire önkén szexel az, aki nincs a teljes tudata birtokában.

De van egy olyan sejtésem, hogy ami jól esik nekik, azt hagyják, sőt, kérik tovább.

De ha biztosra akarsz menni, próbáld ki olyannal, amilyet meg akarsz tudni.

Ha másért nem, csak "kutatási célzattal" vagy hasonló.

2018. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
egyszer voltam egy kerekesszékes csajjal, jóvolt nagyon, ügyes volt és a puncija is oltári finom volt
2018. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Bevallom, igen- az unokatestvérem szellemi fogyatékos lányára kellett vigyáznom (már elmúlt 18, de nem lehetett egyedül hagyni). Alig várta, hogy az anyja autója beforduljon a sarkon, már rám is mászott, én meg túl tizenéves voltam, hogy ellenálljak. Mikor bevallottam az anyjának, lemondóan sóhajtott, hogy nem először fordult már ez elő, de remélte, hogy nálam nem fog próbálkozni, mert gyerekkora óta ismerjük egymást a lányával. De nem is olyan nagy baj, ami történt, mert utána hosszabb időre lecsillapodik a lány, és nincsenek rohamai. Ettől felbátorodva, azon a nyáron még kétszer "lecsillapítottam", aztán elköltöztek a városból. Azóta már férjhez ment és végleg lecsillapodott, úgyhogy minden jóra fordult.

Talán szemétségnek tűnhet, amit tettem, mert ugye szegény nem is tudta átgondolni, amit csinál, de az együttlét közben fel sem merült, hogy ő más lenne, mint egy vágyakozó fiatal nő. Nem érzem úgy, hogy visszaéltem volna a helyzettel, minden kölcsönös volt.

2018. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!