Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már érzelmek nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

Lenne egy fiú akivel jó lenne csak szexelni, nem vagyok belé szerelmes meg nem érzek iránta semmit csak néha fantáziálok róla hogy milyen lenne vele a szex.Beszélő viszonyba vagyunk tudom hogy ő sem akar kapcsolatot így meg fordult a fejemben hogy rá kérdezek hogy 1x 1x nem akarna érzelmek nélkül szexelni.

22/N légyszíves ne írjatok privátot



#szex #Érzelmek nélkül
2018. febr. 25. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ismeros, tolem is ezt kerte egy csaj ismerosom, bar 2 evvel fiatalabb nalad

En belementem

2018. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kb olyan volt mitha kivertem volna. Feljött hozzám, se csók se simogatás, se összebujás. Csak basztunk egyet, felöltözött hazament.

Az ilyen együttlét köszönőviszonyban sincs azza a meghitt szeretkezéssel amikor szeretem a nőt. Ég és a föld.

2018. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De utána meg maradt a haverság?Vagy az egyikőtök kezdett többet érezni?
2018. febr. 25. 17:17
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Velem is szexelhetnél! Nem bánnád meg! Egész nap is ha van hozzá kedved!
2018. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, lazan kezeltuk mind a ketten, nincs gond belole :)
2018. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi első a választ
2018. febr. 25. 17:22
 7/15 anonim ***** válasza:

Hali, nálunk a haverság megmaradt.. (bár én vagyok a srác) a szex nem volt valami nagy durranás.. mondjuk mi csókolóztunk is, de azt elnevettük :D szóval így furi volt a helyzet, neki is és nekem is.

Azóta is van amikor feljön, társaságban a szex akkor néha felhozzuk a másiknak, hogy milyen is volt poénból szexelni. :D

Ha tudjátok komolyan venni,, meg nem érzitek ezt gáznak akkor mókából ki lehet próbálni:)

2018. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom hogy ott benne lenne vagy sem.
2018. febr. 25. 17:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen szexeltem már érzelem nélkűl.!!!! 1,5 éves szexkapcsolatban. Szex barátok voltunk. Tök jól müködött. Mindent ki tudtunk próbálni,átt élni együtt. Nem volt elvárás,semmi nem volt ciki,vagy gáz. Tök jól eltudtunk hülyülni együtt és volt hogy csak este volt szex.Míg belém nem szeretett.Azért lett vége mert nem tudtam megadni azt amire ő vágyott.($zerelmet) Szenvedni viszont nem akartam látni magamellett,mert azért a sok szép emlék csak össze kötött. Mai napig beszélünk,de már nem találkozunk. Persze nem napi szinten. Csak ajánlani tudom,ha korrekt a fiú.
2018. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Heart of Darkness ***** válasza:

Nem, de én nem is tudnék.. Bár nekem csak az a lényeges dolog, de az, hogy a másikat kedveljem és el tudjak vele beszélgetni és jól érezzem magam vele az nekem fontos. Szerelem esetén meg ugye ezek mellé még sokkal több érzelem is társul.


"1x nem akarna érzelmek nélkül szexelni. " Valószínűleg akarna.

2018. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!