Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már érzelmek nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

Lenne egy fiú akivel jó lenne csak szexelni, nem vagyok belé szerelmes meg nem érzek iránta semmit csak néha fantáziálok róla hogy milyen lenne vele a szex.Beszélő viszonyba vagyunk tudom hogy ő sem akar kapcsolatot így meg fordult a fejemben hogy rá kérdezek hogy 1x 1x nem akarna érzelmek nélkül szexelni.

22/N légyszíves ne írjatok privátot



#szex #Érzelmek nélkül
2018. febr. 25. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Éreztél már szexelés nélkül?
2018. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szexeltem mar erzelmek nelkul. Meglepoen jo volt.

20L

2018. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, volt és van is szexkapcsolatom, már elég hosszútávúnak mondhatom. Ez az érzelmek nélkül megnevezés csalóka, érzelmek vannak, mert kedvelem, megbízom benne, stb., csak szerelem nincs egyikünk részéről sem. Nincs is gond ezzel, a szex nagyon jó közöttünk.
2018. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Őrölt ez a világ! Az egyik érzelem nélkül akar szexelni a másik pedig azért rúg fel egy párkapcsolatot mert elmúltak az érzelmek.
2018. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Három kalandom volt eddig, nem tartós szex kapcsolat, de érzelem mentes szex. Egyiket sem bántam meg, de való igaz, nem mindenkinek való az efféle.
2018. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!