Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már, hogy kiszolg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már, hogy kiszolgáltatva vagy megalázva éreztétek magatokat, amikor egy férfi rajtatok feküdt és úgy dugodt benneteket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
igen volt, barátommal gyakran érzem hogy teljesen dominál és át "kell" magam adni neki
2021. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de a szubmisszív nők ugyebár direkt ezt az érzést keresik. Viszont nem "egy férfivel" hanem csak az arra érdemes domináns Férfivel.
2021. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem

Mondjuk én eleve hajlamos vagyok egy 'dolgozz, szolga, dolgozz!' mentalitással dugatni magam a partnerrel.

2021. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Tehát már a klasszikus misszionárius póz is kiszolgáltatás, meg megalázás, stb. Jól vagyunk mostmár.
2021. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#5 Nő vagy? Szerintem nem!
2021. ápr. 13. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Megalázva nem. A megalázás taszít is.

Viszont ha valaki (nem akárki) rajtad fekszik, abban tényleg van egyfajta “kiszolgáltatottság” érzés, nyilván a felül lévő dominál olyankor, és ez a legtöbb nőnek bejön, nem csak a kimondottan szubmisszíveknek.

2021. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt ilyen. Gondolom ezt negatív értelemben kérdezted. (Amúgy sub vagyok és izgat az ilyen de volt mikor negatívan éltem meg)

Párommal a kapcsolatunk vége fele eléggé megromlott a szex. Ha én kezdeményeztem, kb mindig visszautasított, smikor ritkán neki volt kedve akkor meg rám mászott kb nem is volt előjáték semmi.. misszionáriusban berakta de rám se nézett, hanem oldalra vagy szembe a falat nézve dugott. Nagyon megalázónak éreztem, szörnyű volt. Mintha látni se akarna mert undorodna tőlem, de a pina az kell szóval megdugott engem és közben lehet másra gondolt.

Volt hogy el is sírtam magam utána:(

2021. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

#7

Sajnálom hogy ezen keresztül kellett menned :(

2021. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Én (F) soha nem dugok! Szeretkezem egy nővel. Az ágyban lehet dugás, fenekelés, minden, de mivel az ő élvezetet a fontos, nem egy dugás az egész. Arra ott van a kecske!
2021. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!