Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, igazságtalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, igazságtalan hogyha nem járnék tetovált csajjal? Felszínes ember vagyok, ha nálam ennek ekkora jelentősége van?

Figyelt kérdés

Még azt el tudom képzelni, hogyha valakinek egy kisebb tetoválása van, akkor azt el tudom fogadni, bár ebben sem vagyok biztos...


De ha nagyobb, több, látványosabb akkor az számomra valamiért szexuálisan taszító.


Nem tudom, hogy miért.


Egyébként van más is így vagy ez valami egyedi flúgom?



2021. ápr. 11. 18:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én nem hozom kapcsolatba belső tulajdonsággal a dolgot, egyszerűen külsőleg taszít és nem tudom hogy miért...
2021. ápr. 11. 18:44
 12/22 anonim ***** válasza:
24%
Én sem járnék sem tetovált, sem piercinges lánnyal. Valahogy nekem nem természetesek ezek a dolgok.
2021. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágyom tetkóra, de van az oldalamon egy műtéti heg és annak elfedésére csináltatnék tetkót, valami szép, nőiest, csipketetkóra gondoltam, valahogy szívesebben látám magamon azt, mint a baleset helyét. Most akkor erről mi a véleményed, te melyiket látnád szívesebben egy nőn? Egy szép tetkót, vagy egy heget? Mondjuk úgyis csak strandon látnák, vagy a párom szex közben, de akkor is ..
2021. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13. Nyílván az ilyet el tudnám fogadni. De azzal sincs baj, ha úgyhagynád, legalábbis engem biztos nem zavarna...


Hegre amúgy lehet tetoválni?

2021. ápr. 11. 22:25
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért van lelkiismeretfurdalásod. Nyilván nem egymást kerestétek a lánnyal, lesz neki más, nincs miért ezen rugózni.
2021. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet hegre tetoválni, főleg hogy az enyém is már ös régi, ennek mér semmi nem árt, jó ötlet lehet így eltüntetni bizonyos bőrhibákat, persze csak amit tényleg lehet így.
2021. ápr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Én is utálom a tetováltakat! Undorítónak tartom az elbarmolt testeket! Soha nem járnék tetoválttal. A legtöbb erőszakos utálatos ember! Rájuk nézni pedig hányinger. Régen nem engedték be őket strandra, szórakozóhelyre, stb..
2021. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

#17 véletlenül se te tűnsz ezután a komment után erőszakosnak és utálatosnak xD

Üdv egy tetovált friss diplomás lány (nem flexelés, csak hogy igenis vannak normális emberek tetkóval xD)

2021. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk a diploma konkrétan semmit nem jelent de mindegy 😉
2021. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

De a tetoválás se, de mindegy.


Persze nem kell, hogy mindenkinek tetszen, de sértő szavakkal azért nem kell illetni senkit emiatt.

2021. júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!