Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, igazságtalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, igazságtalan hogyha nem járnék tetovált csajjal? Felszínes ember vagyok, ha nálam ennek ekkora jelentősége van?

Figyelt kérdés

Még azt el tudom képzelni, hogyha valakinek egy kisebb tetoválása van, akkor azt el tudom fogadni, bár ebben sem vagyok biztos...


De ha nagyobb, több, látványosabb akkor az számomra valamiért szexuálisan taszító.


Nem tudom, hogy miért.


Egyébként van más is így vagy ez valami egyedi flúgom?



2021. ápr. 11. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Azzal jársz, akivel akarsz. Pontosabban, aki hajlandó veled.
2021. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Én is így vagyok ezzel mint te, kedves kérdező. Egyszerűen más típusú személyiségek szoktak lenni az ilyen lányok, ezért nekem nem jönnek be annyira hogy járjak velük. De azért néha izgató egyik másik.
2021. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
1-es. Beszartam😂😂
2021. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyan nem zavar, hogy nem jössz össze ilyenekkel.


Általában mindenkinek van valami elvárása a másikkal kapcsolatban. Neked ez. Ilyen szempontból mindenki felszínes, én például igénytelen (pl. ritkán tisztálkodó) pasival nem jönnék össze.


Viszont azt nem várhatod el majd a leendő partneredtől, hogy ne is tetováljon sohase, és esetleg engedélyt kelljen tőled kérnie.

2021. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

" Egyszerűen más típusú személyiségek szoktak lenni az ilyen lányok, ezért nekem nem jönnek be annyira hogy járjak velük. "

Ezt hogy érted? Szerinted a tetovált emberek 90%-ának ugyanolyan személyisége van?

2021. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ez így igaz, #1. :D


Csak most nem rég visszautasítottam egy lányt, akinek volt 3 tetoválása, az egyik az alkarján végig... És természetesen nem mondtam neki hogy emiatt, meg először még én sem realizáltam magamban. De utólag rájöttem, hogy igazából más problémám nem volt vele és most emiatt lelkiismeret furdalásom van.

2021. ápr. 11. 18:08
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak tetoválásaim. Egy 150 centis, vékony lány vagyok. Egyetemre járok, nem iszom, nem dohányzom. Manapság ezek az embereken nem “börtöntetkók”

Nekem az összes mély jelentésű, a legtöbb egy családtagom emlékére készült.

Egyáltalán nem függ a személyiségtől szerintem.

2021. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

7-es:

Én is hasonló helyzetben vagyok. 155 centi, vékony testalkat, szintén egyetemre járok, sose próbáltam a drogokat és 2x ha szívtam bele cigibe.

A tetoválásomnak mély jelentése van. Ahogy neked a családodat jelképezni, nekem, azt a szülőföldet amit el kellett hagyjak társadalmi okokból (pedig a világ legszebb helye volt és jelenleg is az).

Még nem találkoztam pasival, aki emiatt utasított volna el, és igencsak felszínesnek gondolnám, ha a tetoválásomat azzal azonosítaná valaki, hogy egy tróger vagyok.

2021. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as, teljesen így vagyok vele én is, egyetértek!
2021. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

2es vagyok

Az még ok ha egy nagyon kicsi tetoválása van valamilyen személyes dolog pl elvesztett szülő, ilyesmi miatt.

Egyébként eszembe se jutott hogy drogoznának az ilyen emberek.

Az a személyiségjegy közös bennük hogy magukra varratnak valamit aminek van jelentése. És ezt éppen a saját testükre akarják varrni, azt tönkre tenni akar azért mert másoknak akarják mutatni, akár csak saját maguknak. Én meg nem ilyen vagyok de felőlem azt csinálnak amit akarnak.

Másik megfigyelésem hogy jó eséllyel bizonytalan személyiségek bár sokszor pont ezt próbálják kompenzálni, de akkor is látszik rajtuk.

De engem nem zavar ha valakinek van tetkója.

2021. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!