Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom megkért h legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megkért h legyen "különlegessebb anal" nem sikerül jól. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Azt akarta h fájjon nekem. Hát összejött. Tágítás nélkül de sikositva tövig nyomta. Azt hitték meghalok. Végig bőgtem az egészet de nagyon hamar kb 3 perc után elévezett.

Most bocsánatot kért és sajnálja már.


2021. ápr. 5. 20:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
"Végig bőgtem az egészet de nagyon hamar kb 3 perc után elévezett." Akkor ez nagyon bejött neki. Ha együtt maradtok nem ez az utolso eset. KELL EZ NEKED????
2021. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor meg hiába bőgtem meg mondtam h nagyon fáj lefogott és tolta tovább amíg el nem élvezett"


Ha kérted, hogy hagyja abba, és ennek ellenére folytatta, akkor az jogilag is kimeríti az szexuális erőszak fogalmát, nemcsak lelkileg, érzelmileg.


Ha neked belefér a jó kapcsolat fogalmába, hogy egy férfi a sírásoddal, komoly fájdalmaddal és a súlyos fizikai sérülés kockázatával nem törődve, a fizikai erőfölényét kihasználva kvázi önkielégítésre használja magatehetetlen, fájdalomtól vergődő testedet, arra őszintén szólva nehéz mit mondani.

2021. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont, #22.


Konkrétan megerőszakolt. Neked még kérdés, hogy mi legyen?! Nekem már rég nem lenne a pasim, és fel is jelenteném. De te tudod, ha neked ez így oké...

2021. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha most nem szakítasz vele akkor butus vagy! Hidd el, lesz még ilyen. Gondolj csak bele, hogy mesélhette a haverjainak, milyen élvezettel. Undorító!

Én is szeretem az anált. Nagyon is! De vannak "kötelező" dolgok amiket be kell tartani, hogy élvezetes legyen mindkét félnek!

Hagyd el ezt az embert! Hidd el jobb lesz neked.

2021. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egy nyomorék hagyd ott
2021. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy 25cm-es felcsatolhatót,felveszed,megkéred,hogy hajoljon előre,és hajrá!

Ennél különlegesebbet nem tudsz neki adni!

2021. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonymousreview60 ***** válasza:
55%

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de: Megérdemelted, mert hülye voltál. Én a King Cock 9 előtt 30 percet melegítek be magamnak. Az análnál a megfelelő és alapos síkosítás és tágítás a minimum. A "picit fáj, mert feszít és izgalmas" és "a nem tágítunk" az külön univerzum. Ennek komolyabb következménye is lehet. Dominanciát nem így kell eljátszani.

Mit tegyél? Ha el tudod hinni, hogy ő nem lesz vadbarom legközelebb, akkor maradj vele! Aki ennyire éretlen, mint ez a f@szkalap, azt dobnám a francba.

41FHET

2021. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%
Na, az ilyenre mondják, hogy viktimológiai eset. Konkrétan megerőszakolt, fájdalmat okozott és még ÉLVEZTE IS, szó szerint arra izgul, hogy bánt téged, te meg belemész és még utána is vele akarsz maradni??
2021. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!