Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom megkért h legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megkért h legyen "különlegessebb anal" nem sikerül jól. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Azt akarta h fájjon nekem. Hát összejött. Tágítás nélkül de sikositva tövig nyomta. Azt hitték meghalok. Végig bőgtem az egészet de nagyon hamar kb 3 perc után elévezett.

Most bocsánatot kért és sajnálja már.


2021. ápr. 5. 20:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Első és egyben utolsó anális "élményem" is pont ilyen volt.

Én akkor szakítottam.

2021. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan arra izgult, hogy neked fáj, akkor óriási baj van a fejében, meg a tiedben is, hogy ez neked oké.
2021. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem fogok soha se análozni.
2021. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

1 Hát csak abba h most ezzel mi legyen mert nem tudom most h álljak az egészhez. Eddig nem volt ilyen és most már sajnálja de akkor meg hiába bőgtem meg mondtam h nagyon fáj lefogott és tolta tovább amíg el nem élvezett. Jó a kapcsolatunk én nem szeretnék szakítani, de ez most így eléggé szíven ütőtt.

Igaz megbeszéltük előtte és mondta h fájni fog és belementem. Analoztunk már előtte és az nem ilyen volt egyáltalán.

2021. ápr. 5. 20:57
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
Velem egysert csinalt ilyet pasi, de elveztem. Igaz en izgulok megeroszakolasra L
2021. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
15 na ok, de te is addig izgulsz erre, amíg az a pasi csinálja, akit szeretnél, onnantól meg nem erőszak.
2021. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Sztem dobd ki. Aki ekkora paraszt hogy nem veszi észre, hogy mi esik jol és mi fáj a partnerének, az nem érdemel kapcsolatot! A tovabbiakban csak magad kinoznad egy önző ember tarsasagaban.
2021. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%
Megbocsáss, de te is megéred a pénzed, hogy ebbe belementél. Én is análoztam már, soha nem tudna ilyesmire senki rávenni. Hogy készüljek fel, hogy fájni fog, meg lefog közben, mikor már sírok?! Már aznap nem lenne a pasim.
2021. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18 nem tudtam h ez ennyire fáj. bocs de még soha nem akart senki így belém vágni valamit.
2021. ápr. 5. 21:15
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

Velem is volt ilyen :)

Én engem személy szerint felizgatott, hogy lefogott és csinálta miközben már szinte sírtam.

2021. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!