Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszázst próbáltáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázst próbáltátok lányok? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Most este fogja csajom csinálni nekem.

Mire figyeljen , hogyan tudja megtalálni hogy merre keresse az ujjával?



#prosztata #Prosztatamasdzázs
2021. ápr. 5. 16:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Van itt egy két barom, aki nagyon agresszíven kampányol a fenékbe turkálás mellett, meg pár, magát nőnek kiadó pasi, akit szintén ez izgat, csak nem értem, miért nem a meleg témakörben teszik? Attól, hogy tagadják, még buzavirág mind. Egészséges hetero pasinak ez tabu. Homik vagytok!
2021. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

11: ugyan nő vagyok, de nem irtózok betegesen a szexualitástól, de a melegektől sem, mint némely pasi mint te aki idejár bzizni, homizni. Hidd el, engem legalább annyira idegesít mint a pasikat.


28L

2021. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

Ja egyébként ne várd el tőlük, hogy ne tagadják. Az undorító stílusod épp nem ösztönöz senkit rá, hogy felvállalja.

28L

2021. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
A stílusom nem kevésbé undorító, mint más hátsójában turkálni. Egyébként az én stílusom, bár én inkább véleménynek nevezném, a társadalom többségére jellemző. Lehet itt vitázni, de az emberek nagyrésze akkor is elutasító ezzel.
2021. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Szeretnéd XXDD Amúgy figyelj, biztosan. Még egy ideig. Egyszer minden kor lezárul. A fiatal generáció döntő többsége már nem lesz ilyen.
2021. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Látod, ebben egyetértünk. Egyre több a b...zis gyerek, de így legalább több csaj jut nekünk, normálisoknak.
2021. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Egyre kevesebb az aki szerint nem normális a homoszexualitás. Vagy biszexualitás vagy leszbiség. Ettől nem lett kevesebb hetero csak több aki már tudja mi a normális. És nem prűd vagy lelkibeteg
2021. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez azért nem így van! Attól hogy van aki elfogadja, nem azt jelenti, hogy normálisnak is tartja. Sosem volt normális és nem is lesz az. Aki másképp gondolja, saját magát csapja be és az életben sok kellemetlen szituációban lesz része. Iskola, munkahely, stb. Egyszerűen irtóznak az emberek tőlük, a hátuk mögött azok is, akik szemtől szembe elfogadják. De mindegy, most úgysem hiszed, majd megtapasztalod, mint sokan mások. Sok sikert!
2021. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kell megtapasztalni. Én nő vagyok. Egyébként hetero. De! Van egy két meleg ismerősöm, barátom. Hidd el nekem. Ha az a normális ami te vagy, az nem dicsőség. Ők rendes emberek, plusz értelmesek. És igen, felhúz amikor ilyen kotyvalék mint te lehurrogja őket, bunkózik velük csak ezért, látatlanban is, szemtől szemben is.


28L

2021. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!