Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszázst próbáltáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázst próbáltátok lányok? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Most este fogja csajom csinálni nekem.

Mire figyeljen , hogyan tudja megtalálni hogy merre keresse az ujjával?



#prosztata #Prosztatamasdzázs
2021. ápr. 5. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
Majd nyald le utána az ujját! Tudod ki csinálná...Nincs az az Isten,hogy bárkinek a s...ggébe nyúlkáljak. A fene a gusztusát a csajnak. L.
2021. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Undorító. Akinek a seggében turkalnak az nem férfi.
2021. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Az első kettő idióta. Dehát miz lehet tenni😆
2021. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Ha buza vagy mért nem dugatod magad rendesen egy homárral. Az elsőre megtalálja.
2021. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne másoktól kérdezd mire figyeljen, hanem te érzed majd, hogy hol "jó" s majd irányítod.
2021. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
2: neked nincs jobb elfoglaltságod, mint minden hasonló témában a beszűkült agyú hülyeségeidet, prüdériádat nyomni? Ez a nem férfi duma már kezd egy kicsit unalmas lenni, pedig én lány vagyok. De gondolom számos pasit sért ez a duma. Egyébként két lehetőség van. Vagy egy fapina vagy, vagy pedig egy pasi aki nő nevében válaszolgat, hogy igazolja magát és megpróbálja elnyomni a szexuális félelmeit.
2021. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

2, és 4,: gondolom egy és ugyanaz vagy, de teljesen mindegy, ha nem is: Kopj le idióta! A hátam közepére nem kéne ilyen férfias férfi mint te vagy.


28L

2021. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Énnő vagyok, izgat a dolog de sajnos még nem engedte senki h csináljam. Viszont nyilván amire figyelni kell nem árt ha mosakodsz előtte odalent, esetlegkicsit be is nyúlsz mikor megmosod magad. Ha a partnered akarja csinálni, biztos tudja hol 'keresse' a prosztatát:D kétlem h úgy izgatná a dolog h még sosem olvasott utána. Viszont ha így van akkor hát ezt nehéz így leírni de a farkad felőli oldalon van. Ttehát ha mondjuk háton fekszel akkor felfele nézzen az ujja, akkor tudja majd ingerelni. Nem kell mélyre dugni mert ha jól tudom pár cm-re van a végbélnyílástól (szerintem kb fél ujjnyi táv lehet max). Még sosem volt prosztatám de ha tippelnem kéne te majd fogod érezni ha jó helyen matat:D

Aztán ha tetszik meg belejött akkor közben verheti másik kézzel a farkad vagy kezdjem szopni miközben ujjaz. Na az lesz majd a brutál élmény;)

Kicsit irigylem a párod, nekem sosem volt ilyen nyitott partnerem. Ne foglalkozz itt a sok idióta válaszolóval. Ebben semmi homoszexuális nincsen, hisz nem egy férfi csinálja.. Szerintem jó élmény lesz mindenképp, csak figyeljetek a síkosításra. Meg ne akarja rögtön betolni az ujját, előtte mehet egy kis simogatás meg ha nem undorodik tőle popsinyalás. Ez ellazítja az izmokat és nem fog fájni ha majd ujjal benyúl (de azt is nagyon lassan csinálja). Ha te amúgy szereted az anált akkor tudod h fordítva egy nőnek hogy kell előkészíteni a terepet. Na ez vonatkozik a férfira is, még ha nem is olyan vastag valami fog benned járni mint egy farok.

Hajrá;)

2021. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Nekem azért vannak kétségeim az itteni “lányokat” illetően. Ismerősi, baráti körben, nem gyakori téma, de szóba került már és a “fujj” a leggyakoribb és a legfinomabb kifejezés ami elhangzik, fiúk, lányoktól egyaránt. Más helyeken is utánaolvastam, de nagyon megosztó. A többség elutasítja, s én sem vagyok kivétel. Számomra nem elfogadható. L.
2021. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
9: költözz ki a faluból. A porfészekben örökké csak a prüdériára leszel kapható.
2021. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!