Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm egy ideje mondja már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy ideje mondja már hogy ki szeretné próbálni rajtam a prosztata masszázst. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Nekem egy kicsit bzisnak tűnik a dolog, de már rég óta mondja, belementem. Este leszünk együtt.


Akinek volt már, milyen érzés volt? El helyet tőle ugyan úgy élvezni, vagy csak lassan fog folyni a váladék? Nem fog fájni?


20/F


2021. márc. 9. 13:05
 1/9 A kérdező kommentje:
* el lehet tőle élvezni?
2021. márc. 9. 13:05
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki.
2021. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy el lehet élvezni, meg ki is lehet préselni/nyomni, a barinőd technikájától függ. Ezzel együtt ha nem vágysz rá akkor minek mentél bele, ez nem úgy működik hogy az egyik fél kipróbálná a másik meg nem. Ha meg vágysz rá, akkor hajrá, öblítés előtte, sok-sok síkosító és fokozatosság.
2021. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Majd írd le, hogy milyen volt :)
2021. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Csak engedd el magad, nagyon jó érzés tud lenni ha jól csinálják de persze nem biztos hogy jó lesz az első de ne gondold úgy hogy ez rossz.

Es igen simán el lehet tőle élvezni ❤️

Sok sikert, adnám ha itt mesélnél.

2021. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálják fantasztikus dolog, olyan orgazmusod lesz tőle amiről eddig nem is álmodtál..
2021. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Élmény beszámolót kérünk
2021. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rosszabbra számítottam :D


Úgy élveztem el, hogy hozzá se ért a farkamhoz. Érdekes volt, csak az elején kellemetlen.


Köszi mindenkinek!

2021. márc. 9. 23:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki nevében nincsmit. Örülünk ,hogy élvezted. Sokáig a pároddal.
2021. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!