Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem meg a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a legjobb barátnőmet, hogy letöltse a Tindert?

Figyelt kérdés
Folyton panaszkodik a pasijairól, tavaly nyár óta már 3 pasival járt és szakított. Teljesen ki van szegény, hogy csődtömeg és ő nem kell senkinek, meg csak kihasználják szexuálisan. Én javasoltam neki többször, hogy töltse le a Tindert, mert ott értelmesebb pasikat is ki tudna fogni Szegeden, de ő mindig azt mondja, hogy fél, meg nem menne ott neki az ismerkedés. Pedig Tinderen garantáltam neki, hogy normálisabb pasikat is szerezhetne 26 évesen, nem csak olyanokat, akiknek szexre kell csak. Eddig mindig Facebook ismerőseivel jött össze... Szerintetek mivel győzhetném meg, hogy töltse le a Tindert, legalább próbálja ki és ha nem jön be le tudja törölni?

2021. ápr. 4. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
99%
tinderen meg inkabb a szexre mennek
2021. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem mindenki, és ha ott beszélgetne és ismerkedne a pasikkal, akkor előbb utóbb találna normálisat is.
2021. ápr. 4. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Az a baj, hogy ott is a nagydumásokra fog felfigyelni akik megint csak megdugják és szevasz. Nem a platform a baj, hanem a szelektálás.
2021. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
98%

Egyetértek a Precedens hozzàszólókkal. Ha normàl ismerkedésnél így àtràzzàk, akkor tinderen plàne.


Dehàt, ha te azt akarod, h a kutyàk konca legyen...

2021. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg nem rossz dolog a tinder. Én tök normális pasikkal is ismerkedtem meg ott. Volt persze néhány szex talim is közöttük, de az exemet is ott ismertem meg és 3 évig együtt voltunk. Sokszor hallok olyat h ott ismerkedett meg a férjével valaki. Amúgy meg miért ne beszélgessen nagy dumással? Ha valakinek jó a dumája csak szexre mehet? Én élből nem beszélgetek unalmas, szűkszavű, félénk srácokkal.


A barátnődnek nyugodtan mutasd ezt meg akár. De talán most kobb6a Facebook társkereső. Ott valósabbak a profilok is és látod kinek tetszel.

2021. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

tinderen csak kefélés van én már sokat répáztam hidd el nekem

31 f

2021. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!